ÖNCÜ'YE ÜST DÜZEY ZİYARET!

Gündem 8 Mart 2019 14:08
Videoyu Aç ÖNCÜ'YE ÜST DÜZEY ZİYARET!
A
a

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, Öncü Medya Grubu'na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ankara programı dönüşü Düzce'ye uğrayan Şahin, Öncü TV'nin Kitabın Ortasından programına konuk olan İstanbul Milletvekili ve Parlamentolararası Birlik Türk Grubu Başkanı Ravza Kavakçı Kan ve AK Parti heyetiyle Öncü Medya'da bir araya geldi.

Düzce'nin basında amiral gemisi Öncü Medya Grubu'nun 7 Mart akşamı önemli misafirleri vardı. Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile Düzce Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner'in sunumuyla ekrana gelen 'Kitabın Ortasından' programının ilk bölümüne İstanbul Milletvekili ve Parlamentolararası Birlik Türk Grubu Başkanı Ravza Kavakçı Kan, 'Kadınlar Günü Özel' olarak ekrana gelen ikinci bölümüne ise Kan ile birlikte Düzce Milletvekili Ayşe Keşir konuk oldu.

Genel Başkan Yardımcısından sürpriz ziyaret

Program dolayısıyla Öncü'nün medya binasına AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü'nün eşi Prof. Dr. Onur Özlü, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı ve belediye meclis üyesi adayı Güler Güneş Çakıroğlu ve partililer ile gelen Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan'ın Düzce'de olduğunu öğrenen ve bir 'Merhaba' demek isteyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, Ankara programı dönüşü şehre geldi.

'Bölgenin en büyük medya grubu'

Programın bitmesinden sonra dakikalar sonra Öncü Medya Grubu binası önüne gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Leyla Şahin Usta, kanal yöneticileri ve partililer tarafından kapıda karşılandı. Seçim programına ara vererek kanalda ağırlanan AK Parti'nin üst düzey yetkililerinin yanına gelen Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Öncü Medya'yı konuklarına 'Bölgenin en büyük medya grubu' şeklinde tanıttı.

"Sorumlu ve düzgün yayın ilkelerinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum"

Sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda Genel Başkan Yardımcısı Dr. Leyla Şahin Usta ise ziyaretin sonunda Öncü Anı Defteri'ne duygu ve düşüncelerini şöyle aktardı: "Düzce'nin ve Düzceliler'in büyük bir ilgi ve sevgiyle izledikleri kanalınızı ziyaret etmekten ve sizlerle tanışmaktan çok memnun oldum. Sorumlu ve düzgün yayın ilkelerinizden dolayı sizleri tebrik ediyor, uzun ve başarılı bir yayın hayatı diliyorum."

Usta ve beraberindeki heyet daha sonra birlikte akşam yemeği yemek için kanaldan ayrıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri