ÖNCÜ'YE ÇEYREK ASIR KUTLAMASI

Gündem 21 Şubat 2019 17:44
Videoyu Aç ÖNCÜ'YE ÇEYREK ASIR KUTLAMASI
A
a

Düzce’nin ilk yerel televizyonu olan Öncü TV’nin 25. kuruluş yıldönümü olması dolayısıyla Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nden kutlama mesajı yayımlandı.

Çeyrek asırlık yayın hayatında Düzce basınının amiral gemisi görevini üstlenen doğru ve ilkeli habercilik anlayışı ile Düzce gündemine ışık tutan Öncü’nün 25. kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesajlar yayımlandı.
“Tarafsız, doğru ve hızlı biçimde halkımızın haber almasını sağlayan”
Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, bu önemli gün için yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Basın, devletimizin ve halkımızın arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyunu oluşturması gibi önemli görev ve sorumluklar üstlenmektedir. Meslek ilkeleri ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde tarafsız, doğru ve hızlı biçimde halkımızın haber almasına katkı sağlayan, yerel basınımızın dinamik kuruluşlarından Öncü RTV’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, tüm çalışanlarına sağlık ve başarılar dilerim.”
“Nice yıllar katkı sunmanızı temenni ederiz”
Öncü TV hakkındaki görüşlerini anlatan Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ise şu ifadelere yer verdi: “Düzce’nin ilk yerel televizyonu olarak 21 Şubat 1994 yılında yayın hayatına başlayan basın kuruluşunuz, kamuoyunu aydınlatmak adına uzun yıllardır çok önemli hizmetlerde bulunmaktadır. Öncü TV’nin 25. kuruluş yılını kutlar, şehrimize ve bölgemize daha nice yıllara katkı sunmasını temenni eder, yöneticilerin ve çalışanlarının başarılı bir yıl geçirmesini dileriz.”
Öncü’nün bu özel günü dolayısıyla Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu ve kurum personeli de ziyaret etti.  Ayrıca Öncü Medya’nın Cedidiye Mahallesi’nde bulunan yayın binasına da Öncü’nün 25. yaş günü nedeniyle çok sayıda kutlama çiçeği gönderildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri