ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ TAVSİYELERDE BULUNDU

Gündem 17 Aralık 2018 14:49
Videoyu Aç ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ TAVSİYELERDE BULUNDU
A
a

SGK Düzce İl Müdürü Necmi Köroğlu, Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda konferans verdi. Sosyal güvenlik alanında çalışmak isteyen öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Köroğlu, “Çok çalışmanız gerekiyor.” dedi ve ekledi: “Sosyal güvenlik mesleğinin geleceği açık.”

Düzce Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Necmi Köroğlu, “Sosyal Güvenlik ve Mesleğin Geleceği” başlıklı konferansta, Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Güvenlik Programı öğrencileri ile bir araya geldi.

Konferansa; Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Doç. Dr. Yunus Biçen, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Sosyal güvenlik önemli bir alan”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu, sosyal güvenliğin hem ülkemizde hem dünyada önemli bir alan olduğunu belirterek bu bağlamda Sosyal Güvenlik Kurumu başta olmak üzere dış paydaşlar ile iş birliği içerisinde konferansı düzenlediklerini ifade etti.

Sosyal güvenlik mesleğinin geleceği açık”

Sosyal Güvenlik Kurumu Düzce İl Müdürü Necmi Köroğlu verdiği konferansta, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun yapısı, önemi ve vatandaşlara verdiği hizmetler hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Sosyal güvenlik alanında meslek elemanı olacak öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan İl Müdürü Necmi Köroğlu, öğrencilerin hem kamu sektöründe, hem de özel sektör sigorta işletmelerinde çalışma fırsatlarının olduğunu belirterek, mezuniyet sonrası bu alanda görev alacak öğrencilerin çok çalışması gerektiğini ifade ettiği konuşmasında sosyal güvenlik mesleğinin geleceğinin de açık olduğunu vurguladı.

Konferansın sonunda kısa bir konuşma gerçekleştiren Doç. Dr. Yunus Biçen, Sosyal Güvenlik Programının önemini vurgulayarak, düzenlenen konferansın çok faydalı olduğunu dile getirdi.

Soru-cevap bölümünün ardından, Doç. Dr. Yunus Biçen tarafından Sosyal Güvenlik Kurumu Düzce İl Müdürü Necmi Köroğlu’na teşekkür belgesi takdim edildi. Program, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri