ÖDENEK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Gündem 10 Haziran 2020 15:10
Videoyu Aç ÖDENEK SORUNU ÇÖZÜLDÜ
A
a

Yığılca İlçesinin en büyük sorunu olan Yığılca – Düzce yolunda mutlu sona yaklaşılıyor. Ödenek yetersizliği nedeniyle ara verilen yolda, ödeneğin çıkmasıyla çalışmalar yeniden başladı. Yığılca ziyareti sırasında yol çalışmalarını yürüten şantiyeyi ziyaret eden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yetkililerden bilgi aldı. Karayolları Bölge Müdürü İlhan Aytekin ile görüşen Keskin, ödenek probleminin çözüldüğünü öğrendi.

İlçe ziyaretleri kapsamında, Yığılca’ya giden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe halkının yol tepkisiyle karşılaştı. Vatandaşlara Yığılca ilçesini Düzce’ye bağlayan yolun 2023 yılına kadar tamamlanacağını söyleyen Keskin, ilçe ziyareti sonunda yol çalışmalarını yürüten şantiyeye giderek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Şantiye yetkililerinin yolda küçük çaplı çalışmalar yaptıklarını, ödenek sorununun çözülmesi halinde tam kapasite ile çalışacaklarını söylemesi üzerine, Keskin Karayolları Bölge Müdürü İlhan Aytekin’i arayarak, ödenek aktarımı ile ilgili bilgi aldı.
Aytekin’in ödenek sorununun çözülmesini söylemesi üzerine Keskin şantiye yetkililerine, “Biz halkımıza bu yol için söz verdik. Bu nedenle bir an önce yapılmasını istiyoruz. 2011 yılında Başbakanlığı döneminde ilçe halkına bu yolun yapılması için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan söz verdi. Biz Sayın Cumhurbaşkanımız’ın bu sözünü çiğnetmeyiz.” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pkmyas