ÖDEMEYİ UNUTMAYIN!

Gündem 31 Temmuz 2017 11:56
Videoyu Aç ÖDEMEYİ UNUTMAYIN!
A
a

Yeniden yapılandırılan borçlar ile Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ve gelir vergisinin taksit ödemeleri için son gün geldi çattı. Düzce Belediyesi'ne olan ödemeler bugün ( 31 Temmuz 2017) mesai saati bitimine kadar yapılacak. Vergi daireleri ise gece yarısına kadar açık olacak.

Devlete olan borçlarını yapılandıran vatandaşlar dikkat! Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasında mükelleflerin kamu kuruluşlarına olan borçları için ödeme takvimi başladı. 
6736 sayılı kanun kapsamında yapılandırılan borçların 3’üncü, 7020 sayılı kanun kapsamında yapılandırılanların ise 1’inci taksit ödemelerinin bugün yapılması gerekiyor. Ayrıca Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ve gelir vergisinin ikinci taksit ödemeleri için vergi daireleri bu gece yarısına kadar açık olacak.Öte yandan mükelleflerin Düzce Belediyesi'ne olan ‘Su, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ile diğer borçlara ilişkin yapılandırma taksitlerinin birincisi için de bugün (31 Temmuz 2017) mesai saati bitimine kadar ödeme yapılması gerekiyor. Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ödeme süresinin uzatılmayacağı belirtildi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri