O PARALAR ÖDENECEK

Gündem 16 Ekim 2018 13:30
Videoyu Aç O PARALAR ÖDENECEK
A
a

Fetö soruşturması kapsamında Kayyuma devredilen ve 486 kişinin yaklaşık 6 milyon alacağı olan Ensar gıdanın gayrimenkullerinin satılarak alacaklıların mağduriyetinin giderileceği öğrenildi.

Fetö kapsamında kayyuma devredilen Ensar Gıda’ya emanet olarak bırakılan fındık bedellerinin ödenmediği, ödenmesi gereken paraların ise 15 Temmuz sürecinin ardından dolaylı yollar üzerinden şirket hesabından başka kaynaklara yönlendirildiği bilgisi edinildi.
Sürecin ardından, kayyum atanmasıyla birlikte farklı bir sürecin yaşandığı Ensar Gıda konusunda yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Ensar Gıdanın gayrimenkul satışının 25 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilmesi öngörülürken, alacaklıların 24 Ekim Çarşamba gününe kadar kayyuma teklifte bulunmaları gerekiyor.
Hatırlanacağı üzere bir önceki satışta da teklifler alınmış ama satış için yeterli müracaat olmamasından ötürü satış gerçekleşmemişti.
25 Ekim’de gerçekleştirilecek satışın ilana çıkmasından sonra yoğun ilginin olduğu, genel ve bağımsız bölüm olmak üzere iki türlü teklif alınacağı da öğrenildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri