O DÜZCE’MİZİN ABLASI!

Gündem 4 Ekim 2018 12:19
Videoyu Aç O DÜZCE’MİZİN ABLASI!
A
a

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile arasında soğuk rüzgarlar estiği iddialarına yazılı açıklamayla yanıt verdi. Haklarındaki olumsuz haberler için “Teşkilatımızın içine atılmak istenilen fitne tohumları” yorumunda bulunan Keskin, “Bu hiç bir zaman karşılık görmeyecektir. Düzce’mizin ablası dediğimiz yol arkadaşlığı yapmaktan her zaman şeref duyduğum sayın vekilimize ithaf edilen bu haberleri esefle kınıyorum.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin bazı basın organlarında Milletvekili Ayşe Keşir ile arasında problem varmış gibi haberler lanse edildiğini belirterek, kamuoyunu bilgilendirmek üzere açıklama yaptı.

Büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz”
Milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilat arasında bir uyum olduğunun altını çizen Keskin yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları kaydetti: “2015 yılında il başkanlığı görevine başladığım günden beri vekillerimiz, belediye başkanlarımız ve de teşkilatlarımızın tüm mensupları ile büyük bir uyum içerisinde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizlerin önceliği Düzce’mize en iyi şekilde hizmet etmektir. AK Parti’nin değerlerinde, yol arkadaşlığı ve ekip ruhu ile çalışmak, her zaman ilk sıralarda olmuştur. AK Parti davasının mefkûresinde dava arkadaşına çelme takmak, arkasından iş çevirmek gibi davranışlar kabul görmemiştir.”

Teşkilatın içine atılmak istenilen fitne tohumları”
Haklarında çıkan ‘Araları bozuk’ haberlerini, teşkilatın içine atılmak istenilen fitne tohumları olarak niteleyen Keskin, “Bu hiç bir zaman karşılık görmeyecektir. Düzce’mizin ablası dediğimiz yol arkadaşlığı yapmaktan her zaman şeref duyduğum sayın vekilimize ithaf edilen bu haberleri esefle kınıyorum. Vekillerimiz ile birlikte teşkilatımızın tüm mensupları bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde olacağından kimsenin şüphesi olmasın. AK Parti’de siyaset kişilerin ikbal kaygıları ile değil, milletimize hizmet derdi ile yapıldığını anlayamayan bazı çevrelerin attıkları bu fitne tohumlarının bu partiye zarar veremeyeceğini tekrardan her birlikte göreceğiz.” ifadelerinde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri