NEDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Gündem 18 Aralık 2017 14:15
Videoyu Aç NEDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
A
a

31 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti Düzce İl Kongresi öncesi il başkanlığına talip olduğunu açıklayan işadamı Semih Kıbrıs, “Tavşan aday değilim” diyerek hizmet yarışındaki kararlılığını belirtti.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Kongresi için geçtiğimiz hafta aday adayı olduğunu açıklayan Ankara Düzceliler Derneği Başkanı ve işadamı Semih Kıbrıs yazılı basın açıklaması yaparak, adaylıkta kararlı olduğunu bildirdi.

Tavşan aday değilim”
31 Aralık’ta yapılacak kongrede başkanlığa adaylığını koymasının nedenlerini açıklayan Kıbrıs şu ifadelerde bulundu: “Düzce’mize kararlılığımız şahsi değil genel doğrular üzerinedir. Şahsi bir hesaplaşma yoktur. Açık yaraya kurt düşmez. Adaylığım kulaktan kulağa değil açıktandır. Tavşan aday değilim. Göstermelik, başkasına destekli, bu olmazsa bana bir makam verin anlamında tavşan aday değilim. Kararlılığımız ve hedefimiz bellidir. Hizmet yarışına, 2019-2023 ve benzeri hedefleri özümsediğim için, birlik ve beraberliği sağlayabileceğim için, FETÖ ve benzeri şer odaklarıyla mücadeleye katkı için, teşkilatın, AK Partimizin 2001 tabanından geldiğimiz, ilk günkü fabrika ayarlarımız değişmediği için geleceğinden emin, müreffeh Düzce için adayım.”

 

 

1000
icon
Hüseyin alemdar 19 Aralık 2017 11:37

Hayırlı olur başkanım

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri