MÜJDELİ HABERİ BAŞKAN VERDİ

Gündem 25 Mart 2019 12:05
Videoyu Aç MÜJDELİ HABERİ BAŞKAN VERDİ
A
a

Yaklaşık 3 yıldır Arıcılık Bölümü ile eğitim hizmeti veren Yığılca Meslek Yüksekokulu’na iki yeni bölüm açılacağını daha önce müjdeleyen AK Partili Yığılca Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muzaffer Yiğit, gelecek dönemde kapılarını öğrencilerine açacak bölümlerin Bankacılık ve Sigortacılık ile Sosyal Hizmetler olduğunu açıkladı.

Düzce Üniversitesi Yığılca Meslek Yüksekokulu yeni açılacak 2 bölümle Yığılca'daki eğitim faaliyetlerini genişletiyor. AK Partili Yığılca Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muzaffer Yiğit’in yoğun girişim ve çabaları ile 2016 yılında ilçeye kazandırılan yüksekokula yeni bölümler kazandırma hedefi bir süre önce mutlu sona ulaşmıştı. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile birlikte Yığılca’ya iki yeni bölüm açılacağını geçtiğimiz aylarda duyuran Başkan Yiğit, o bölümlerin neler olduğunu açıkladı.
Düzce Üniversitesi Senatosu’nun aldığı karar ve Yükseköğretim Kurulu’nun onayıyla Yığılca'ya yeni dönemde Bankacılık ve Sigortacılık ile birlikte Sosyal Hizmetler bölümleri açılacağının müjdesini veren Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, yaptığı değerlendirmede; "Her çalışmamızda olduğu gibi yüksekokulumuza iki yeni bölüm kazandırma hedefimize de ulaşmış bulunuyoruz. Her zaman şunun altını çizerek söylüyorum. Biz altı doldurulmayan hiçbir projemizi halkımızla paylaşmıyoruz. Hangi projemizi açıklıyorsak bilinmeli ki zemini sağlam temellere oturmuştur. Büyük zahmetlerle ilçemize kazandırdığımız yüksekokulumuz üçüncü senesini tamamlayacak. Üç yılda küçük adımlarla büyük işler başardık. En az İki bölüm daha kazandıracağız dedik. Projelerimizde de buna yer vermiştik. Müjdemizi umduğumuzdan daha da erken aldık. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri