MUHTARLARDAN YILMAZ'A NEZAKET ZİYARETİ

Gündem 3 Ocak 2019 16:00
Videoyu Aç MUHTARLARDAN YILMAZ'A NEZAKET ZİYARETİ
A
a

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Yaşar Çengel, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Geçtiğimiz 5 Aralık tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Yasin Yılmaz’a nezaket ziyaretleri sürüyor.  Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Yaşar Çengel ve yönetim kurulu üyeleri, yeni İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
“İçimizden biri olduğu için daha rahatız”
Ziyarette bir konuşma yapan Çengel, “Göreve gelen İl Sağlık Müdürümüz Yasin Yılmaz’a, Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri olarak nezaket ziyaretinde bulunmak için buradayız. İnşallah sayın müdürümün üstün başarı ve performansını kendisi daha göreve gelmeden önce duymuş olmanın heyecanını da yaşıyoruz. Ayrıca içimizden, Konuralp beldemizden, büyüklerini tanıdığımız çok saygıdeğer ağabeylerimizin torunları olması nedeniyle kendimi biraz daha rahat hissediyorum.” ifadesinde bulundu. 
“İnşallah ilerleyen zamanlarda daha da sık bir arada oluruz”
İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ise, Çengel ve yönetim kurulu üyelerinin kendisine yapmış olduğu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, “Ben de sizlerle beraber olmaktan çok mutlu oldum. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha da sık bir arada olup yapabileceğimiz çalışmaları birlikte değerlendiririz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri