MODERN PAZARYERİNİN TEMELİ ATILDI  

Gündem 4 Haziran 2022 17:54
Videoyu Aç MODERN PAZARYERİNİN TEMELİ ATILDI  
A
a

Düzce’nin modern bir kapalı pazaryerine kavuşması hedefiyle Düzce Belediyesi tarafından Aziziye Mahallesi merkez pazaryeri mevkiinde inşa edilecek yeni binanın temeli atıldı. Mevcut pazaryerinin artık ihtiyaca cevap vermemesi nedeniyle hazırlanan yeni projenin temel atma töreninde konuşan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Bölgenin en büyük ve en modern pazaryeri tamamland

Aziziye Mahallesi’nde kurulan semt pazarının yerine daha modern pazaryeri yerinin inşa edilmesi amacıyla temel atma töreni düzenlendi.
Temel atma törenine Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu, İŞKUR İl Müdürü Ferhat Acar, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı, oda başkanları, Düzce Belediyesi birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Vali: Başkanımızın projelerini yakından takip ediyorum
Temel atma töreninde konuşma yapan Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün projelerini yakından takip ettiğini ifade ederek, “Başkanımız başarılı ve güzel projelere imza atıyor. Projelerini yakından takip ediyorum.” dedi.
Özlü: Kendi enerjisini kendi üretecek
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de bir büyük projeyi daha hayata geçirmekten dolayı mutluluk yaşadıklarını söyledi. Başkan Özlü, “Burada büyük projelerimizden birisi olan kapalı pazaryerimizin temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Bundan dolayı çok büyük mutluluk yaşıyorum. Modern pazaryerimizin elektrik ihtiyacı, çatısına kuracağımız elektrik panelleri ile karşılanacak. Ayrıca pazar alışverişi yapmaya gelen vatandaşlarımızın araçlarını kolay bir şekilde park edebilmeleri için cep otoparklar yapacağız. Kapalı pazaryerimiz, şimdiden Düzce halkına hayırlı ve uğurlu olsun.” diye konuştu.
DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı ise, kapalı pazaryeri projesini hayata geçirdiği için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür etti.
Yapılan konuşmaların ardından, kapalı pazaryerinin temeli Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı’nın beton santrali butonuna birlikte basması ile atıldı.
Temel atma töreni kurban kesimi ve yapılan duaların ardından sona erdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri