MİTİNG VE KONGRE SAATİ DEĞİŞTİ

Gündem 29 Aralık 2017 15:57
Videoyu Aç  MİTİNG VE KONGRE SAATİ DEĞİŞTİ
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak 31 Aralık Pazar günü saat 15:00’da yapılması planlanan AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin saat 13:00’a alındığı bildirildi. Ayrıca miting ve kongrenin yapılacağı salonda süsleme çalışmalarının da tamamlandığı belirtildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 31 Aralık Pazar Günü Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin saatinde değişiklik yapıldı. 15:00’da yapılması planlanan kongrenin saat 13:00’a alındığı bildirildi.

Bolu İl Kongresi iptal edildi
Öte yandan, Bolu’da saat 17:00’da yapılacak AK Parti Bolu 6. Olağan İl Kongresi’nin iptal edildiği ve Erdoğan’ın Bolu programının ileri bir tarihe alındığı açıklandı. Bolu İl Kongresi için Erdoğan’ın adayları yakın markaj altına alacağı ve yapılan değerlendirmelerin ardından kararını vereceği öğrenildi.Ayrıca Bolu’da yapılacak kongrenin iptal olmasından nedeniyle Erdoğan’ın Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret edeceği daha sonra ise kongre ve miting alanına geçeceği öğrenildi.
Hazırlıklar tamamlandı
Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü kongre alanında çalışmalar tamamlandı. Çevre düzeni ve temizlik çalışmalarının ardından kapalı spor salonunda yapılan tadilatlar sonrasında AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla salonda süsleme çalışmalarının da tamamlandığını açıkladı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri