MİLLETVEKİLİ YILMAZ SEÇİMDEN UMUTLU

Gündem 30 Ocak 2019 11:58
Videoyu Aç MİLLETVEKİLİ YILMAZ SEÇİMDEN UMUTLU
A
a

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz seçim gezileri kapsamında Çilimli'de temaslarda bulundu. Burada konuşan Yılmaz, "Halkımızın ve özellikle esnaf kardeşlerimizin bizlere gösterdiği sıcak ve yoğun ilgi bizlerin ve partimizin ne kadar doğru, ilkeli siyaset yaptığının göstergesidir.” dedi ve ekledi: "Bu seçimde daha da umutluyuz"

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM’nin iki hafta ara verdiği sürede memleketindeki seçim çalışmalarına devam ediyor.

Çilimli'de seçmenle bir araya gelen Yılmaz, yaptığı açıklamada vatandaşların ve özellikle esnafın yoğun bir ilgisi olduğunu ve daha önceki seçimlere nazaran daha da umutlu olduklarını söyledi.

"Ne kadar doğru ve ilkeli siyaset yaptığımızın göstergesi"

Esnaf ziyaretinde konuşan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim, Düzce şehir merkezi başta olmak üzere ilçelerimizde de büyük bir heyecanla bekleniyor. Halkımızın ve özellikle esnaf kardeşlerimizin bizlere gösterdiği sıcak ve yoğun ilgi bizlerin ve partimizin ne kadar doğru, ilkeli siyaset yaptığının göstergesidir.” dedi.

MHP teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum

Milletvekili Yılmaz şöyle devam etti: “Seçim startının verilmesinin ardından sahaya inen teşkilat mensuplarına da yaptıkları özverili ve samimi gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çilimli ilçemizde Belediye Başkan Adayımız ile yaptığımız çalışmayı tüm ilçelerde de yapıp, Allah nasip ederse büyük bir zaferle çıkacağız.”

1000
icon
Mustafa Setrez 1 Şubat 2019 12:28

Başarılar dilerim. Yusuf pek sahada görünmüyor. Yusuf siyaseti bıraktı mı?

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri