MHP’Lİ VEKİL TAŞLIÇAY DESTEK İÇİN GELDİ

Gündem 28 Mart 2019 15:24
Videoyu Aç MHP’Lİ VEKİL TAŞLIÇAY  DESTEK İÇİN GELDİ
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay, Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a destek olmak için Düzce’ye geldi. Gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Taşlıçay, MHP’nin ‘Üretken Belediyecilik’ anlayışı ile çalıştığını belirtti ve kaliteli hizmeti Düzceliler’in de hak ettiğini söyledi.

31 Mart öncesi MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın çalışmalarına bir destek de Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay’dan geldi. Düzce’de bir otelde düzenlenen kahvaltı programında kadınlarla bir araya gelen Taşlıçay, yaptığı konuşmada kadınların önemine ve partisinin kadına bakış açısına dikkat çekti. Partisinin Adayı Erdoğan Bıyık’ın çalışmaları hakkında da konuşan Milletvekili Taşlıçay, seçim için temennilerde bulundu.

“Kadınlara bakışımızı tüm partilerin üzerinde tutmaktayız”
Türk kadını için övgü dolu ifadeler kullanan Taşlıçay, kadının toplumdaki yerine dikkat çekti: “’Kadın isterse başarır dedik’ ve görüyoruz ki, Düzceli kadınlarımız istiyor. 50 yıllık partimizin, 71 yıllık siyasi hayatımızın, binlerce yıllık Türklüğün birikimi içinde kadınlara bakışımızı tüm partilerin üzerinde tutmaktayız. Milletimiz adına en çok kıymet verdiğimiz kadınlarımız, geçmiş ve gelecek arasında yıkılmaz köprüdür. Geleneğin taşıyıcısı, medeniyetimizin ihya edicisidir.”

 “‘Üretken Belediyecilik’ kavramını Türkiye’ye kazandırdık”
Belediyelerin farklı alanlarda da hizmet vermesi gerektiğine vurgu yapan Milletvekili Nevin Taşlıçay, bunu Milliyetçi Hareket Partisi’nin yapacağını dile getirdi: “Büyüyen, değişen ve gelişen Dünya’da belediyecilik artık alt yapı hizmeti sağlanması, asfaltlama çalışmaları yapılması gibi işlerle sınırlı değildir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, ‘Üretken Belediyecilik’ kavramını Türkiye’ye kazandırdık. Allah nasip ederse de bu anlayışı, belediye başkanlarımızla birlikte vatandaşlarımıza sunacağız. Milliyetçi Hareket Partisi belediyeciliği ile birlikte, Düzce’nin kadınları da işsizliğe mahkum olmayacak. Evlerinden dışarı çıkamayan ve ekonomik sıkıntılarla mücadele eden kadınlar olmayacak. Milliyetçi Hareket Partisi ile kadınlar ekonominin öncüsü olacak.”

Kaliteli ve hızlı hizmeti Düzceliler de hak ediyor”
MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın, iyi hazırlandığını söyleyen Taşlıçay, iyi hizmeti bütün vatandaşların hak ettiğini söyledi: “Milliyetçi Hareket Partisi’nin, ‘Üretken Belediyecilik’ anlayışı, vatan sevgisinin gereğini yaparak, milletimizin hizmetinde olmak anlayışıdır. Türkiye vatandaşı olan herkes gibi, kaliteli ve hızlı hizmeti Düzceliler de hak ediyor.”

 “Allah’ım bu emeği boşa çıkartmasın”
Seçim günü için temennilerini de dile getiren Ankara Milletvekili Taşlıçay, şöyle konuştu: “Çok az bir zaman kaldı. 31 Mart akşamı, Allah’ım bu emeği boşa çıkartmasın. Rabbim sizleri mahcup etmesin. Hem Milliyetçi Hareket Partisi olarak, verdiğimiz sözleri yârine getirmek nasip olsun. Erdoğan Bey bu teveccüh ve sevgiye layık bir belediye başkanlığı yapsın. Hepimiz iyi ki oy vermişiz diyelim.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm