METRELERCE KUYRUK OLUŞTU

Gündem 25 Eylül 2017 15:33
Videoyu Aç METRELERCE KUYRUK OLUŞTU
A
a

Düzce Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü tarafından yapılan düzenleme ile Kart 81 başvurularında yaşanan yoğunluk belediye meydanında metrelerce kuyruk oluşmasına neden oldu. Belediyeden yapılan açıklamada, talebi karşılamak amacıyla başvuru bankosunda mesainin bugünden itibaren akşam 22.00’a kadar devam edeceği bildirildi.

2017-2018 eğitim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerin indirimli ulaşım kartından yararlanmalarına yönelik başvuruları Düzce Belediye Meydanında ilginç görüntü oluşturdu. Başvuru yapmak isteyenler aynı anda başvuru için belediyeye gidince alanda metrelerce uzunlukta kuyruk oluştu.

Ulaştırma Müdürlüğü tarafından yapılan düzenleme ile Kart 81 başvurularında yaşanan yoğun talebi karşılamak amacıyla başvuru bankosunda mesainin bugünden itibaren akşam 22.00’a kadar devam edeceği belirtildi. Ayrıca öğrencilerin ders yoğunluğu ve devamlılığını sağlamak amacıyla hafta sonu da başvurular alınacağı duyuruldu.

Yetkililer Düzce Üniversitesi'ne yeni kayıtlar nedeniyle öğrencilere verilen kart sayısının bu yıl 20 bine ulaşmasının beklendiğini ifade edildi.

Yetkililer, öğrencilerin indirimli kart için okullarından öğrenci belgesi ile vesikalık fotoğraf getirmesinin yeterli olacağını açıkladı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri