MERTOL: BU YAPILAN TERBİYESİZLİKTİR

Gündem 31 Ekim 2019 17:22
Videoyu Aç    MERTOL: BU YAPILAN TERBİYESİZLİKTİR
A
a

3 Kasım'da Ankara Arena'da yapılacak Saadet Partisi 7. Olağan Genel Kurulu için il teşkilatının Olimpiyat Kavşağı üst geçidine astırdığı afişe çirkin saldırı... Kongre davet afişinde Parti Lideri Temel Karamollaoğlu'nun fotoğrafının baş bölgesinin kesilerek yırtılması ile ilgili görüştüğümüz Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol, "Bu yapılan terbiyesizliktir. Siyasi partiler düşman değil rakiptir." diyerek bu girişimde bir partinin parmağı olduğu göndermesinde bulundu.

Düzce'de bir partiye yönelik daha çirkin bir saldırı yaşandı. Saadet Partisi'nin 3 Kasım'da Ankara Arena'da yapacağı 7. Olağan Genel Kurulu için Düzce'nin 3 ayrı noktasına afiş astıran il yönetimi öğleden sonra bir afişin kesildiği bilgisi ile şok oldu. Olimpiyat Kavşağı mevkiindeki üst geçite asılan kongre davetindeki Parti Lideri Temel Karamollaoğlu'nun fotoğrafı bazı şahıs ya da şahıslar tarafından baş bölgesinden kesildi.
Sadece Karamollaoğlu'nun fotoğrafındaki yüz bölgesinin kesilmesi partiyi ayağa kaldırırken, konu hakkında telefonla görüştüğümüz Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol, "Bu yapılan terbiyesizliktir." dedi.3 Kasım'da yapacakları kongre dolayısıyla astıkları afişe bu tür bir saldırı düzenlenmesine sert tepki gösteren Mertol, "Saadet Partisi olarak bu tür çirkin olayları tasvip etmemiz mümkün değil. Siyasi partiler düşman değil, rakiptir. Bu tür hareketler kabul edilemez." şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri