MELENSU PARK’IN BENZERİ YAPILACAK

Gündem 30 Ocak 2018 18:34
Videoyu Aç  MELENSU PARK’IN BENZERİ YAPILACAK
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kendisini ziyarete gelen Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan’a Düzce’yi gezdirdi. Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan ile Melen Su Park’ta incelemelerde bulunan Başkan Ay, Yüksekova’ya da Melen Su Park benzeri bir parkın kazandırılacağını söyledi.

Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Düzce’ye geldi. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret eden Özcan, Başkan Ay ile birlikte Düzce’yi gezdi. Düzce’nin vizyon projesi olarak lanse edilen Melensu Park’ta da yerinde incelemelerde bulunan Başkan Ay, Özcan’a proje içeriği hakkında bilgiler aktardı.
Yüksekova’ya da bir park yapmayı düşünüyoruz”
Başkan Dursun Ay, Yüksekova Belediyesi ile olan bağlantının sürdüğünü ve kayyum danışmanlığı kapsamında iletişimin sıkı bir şekilde devam ettiğini ifade ederek, yaptığı açıklamada Yüksekova’ya da Düzce Belediyesi olarak bir park kazandırmak istediklerini belirterek şunları kaydetti: “Yüksekova’nın danışmanıyız biliyorsunuz, belediye olarak. Onlara her konuda teknik anlamda destek sağlıyoruz. Hatta Yüksekova’da bir park yapmayı düşünüyoruz. Onun için buradaki Melensu Park’ımızı inceliyoruz, geziyoruz. Yüksekova’ya biz daha önce gittik. Onlar da bize geliyor. Dolayısıyla ilişkilerimizi sıkı tutuyoruz, onların da yaptıkları işleri inceliyor ve destek veriyoruz. Kendilerine yine hoş geldiler diyorum. Yüksekova aslında bir anlamda Düzce’ye benziyor, dağların ortasında bir ova, rakımı daha yüksek tabii. Bizim de etrafımız dağlarla çevrili. Coğrafi olarak aynı özelliklere yakınız. Sadece bizim arazimiz biraz daha geniş ve daha yeşil.”

Düzceliler’i ve çevre illerden herkesi buraya bekliyoruz”
Melensu Park’ın yakın bir zamanda açılışının yapılacağını belirterek sadece Düzce’den değil çevre illerden vatandaşların da geleceğini aktaran Başkan Ay şöyle konuştu: “Yakında burayı faaliyete geçireceğiz. Burada kafeteryalarımız var. çocuk oyun alanlarımız var. Suyumuz da burada bol, onu daha da şişireceğiz. Boğaz köprümüz var, şimdi aydınlatmasını yapacağız. Çok güzel bir alan kazandıracağız inşallah. Bütün Düzceliler’i ve çevre illerden herkesi buraya bekliyoruz.”

Yüksekova’ya ‘Düzcepark’ı yapacağız”
Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan ise Düzce Belediyesi’nin Yüksekova’ya büyük bir destek gösterdiğini belirterek, “Desteklerinden dolayı Düzce Belediyesi’ne Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kendileri bizimle çok ilgileniyor, sık sık geliyorlar. Bir park projemiz var, ‘Düzcepark’ Yüksekova’da bunu yapacağız inşallah. Gözlem ve yerinde tespit yapıyoruz şu anda. Tekrar teşekkür ediyorum kendilerine.” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri