MELENSU PARK 23 NİSAN’DA AÇILACAK

Gündem 21 Şubat 2018 16:29
Videoyu Aç MELENSU PARK 23 NİSAN’DA AÇILACAK
A
a

24. kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla Öncü TV’ye bir ziyaret gerçekleştiren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “Düzce’miz artık Öncü TV’yi benimsemiş, kendi televizyonları olarak görüyor.” dedi. Başkan Ay ayrıca Düzce Belediyesi’nin vizyon projesi olarak lanse edilen Melensu Park Projesi’ni müteahhitten devraldıklarını belirterek, açılış tarihi için 23 Nisan’ı işaret etti.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Öncü TV’nin 24. yaşını kutlamak için Öncü Medya Grubu’nun Cedidiye Mahallesi Göksel Sokak’ta bulunan yayın binasına bir ziyaret gerçekleştirdi. Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı ve Öncü TV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mukadder Deveci tarafından karşılanan Başkan Ay, ziyaretine çalışanların tek tek elini sıkarak ve “İyi çalışmalar” dileyerek başladı. Ardından Tonyalı ve Deveci ile bir araya gelerek sohbet ve değerlendirmelerde bulundu.

Düzce’miz artık Öncü TV’yi benimsemiş, kendi televizyonları olarak görüyor”
Ziyaret sonunda Öncü Haber mikrofonuna açıklamalarda bulunan Başkan Ay, günün anlamına ilişkin olarak şöyle konuştu: “Ziyaretimin sebebi, çeyrek asırdan beri görev yapıyorsunuz. Düzce’miz artık Öncü TV’yi benimsemiş, kendi televizyonları olarak görüyor. Bu konuda sizi tebrik ediyorum. Yapmış olduğunuz haberleri de geldiğim günden beri izliyorum. İlkeli bir haber yapıyorsunuz.”

Mehter takımı ve muhtarlar sınıra gidiyor
Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü unsurlarıyla kahramanca mücadele eden Türk Ordusu’na Düzce Belediyesi olarak desteklerin devam edeceğini aktaran Ay, şu ifadelerde bulundu:“Ülkemizin her noktasında Mehmetçiğimize destek olunduğu gibi bizde Düzce’de çalışmalar yapıyoruz. Hanımlarımızda bu konuda yoğun bir çalışma içerisinde. Biz şuan Afrin’e mehter takımı hazırladık. Muhtarlarımızla beraber 2 otobüs gidecek. Cuma günü orada olacaklar. Cumartesi günü ben de katılacağım. Orada Mehmetçiğimize destek vereceğiz. Bu beyanda sporcularımızla birlikte Düzce’de yürüyüş tertip edeceğiz. Pazar günü de bütün sivil toplum kuruluşları, partilerimiz, hanımlarımızın desteğiyle Anıtpark Meydanı’nda bir alışveriş merkezi kuracak. Burada satılanların bütün geliri Mehmetçik Vakfı’na gidecek. Biz de sonuna kadar destekliyoruz. Bu şekilde sürekli takip edeceğiz. Oradaki hareket bitinceye kadar Afrin’e bir organizasyon yapacağız.”

23 Nisan’da açılmış olacak”
Düzce Belediyesi’nin önemli projeleri arasında yer alan Melensu Park Projesi ile ilgili çalışmaları da değerlendiren Başkan Ay, açılışın yapılacağı tarihi de verdi. Ay, “Melensu Park Projesi’ni müteahhitten devraldık. Biz yalnız oradaki peyzaj düzenlemelerini kendimiz yapacağız. Ayrıca suyu şişireceğiz onun da ihalesini yaptık. Çok güzel bir rekreasyon alanı yapacağız orada. Düzce’deki insanların gidip eğleneceği, dinleneceği, fotoğraf çektireceği bir alan oluşacak. Bunu yakın bir zamanda halkımızın beğeneceği şeklindeki haline getireceğiz. 23 Nisan’da açılmış olacak.” diye konuştu.

Daha uygulanabilir bir proje çiziyoruz”
Son olarak Eski Sanayi Çarşısı’nda uygulanacak kentsel dönüşüm projesinin son durumu hakkında konuşan Başkan Dursun Ay, şunları kaydetti: “Sanayi çarşımızın kentsel dönüşümü ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Küçük Sanayi Sitesi’nde ilave projemiz var. Onu da çalışıyoruz. Yakın bir zamanda orada proje bitme aşamasında. Eski Sanayi Çarşısı’ndaki sanayicilerimiz taşındıktan sonra burada kentsel dönüşüme başlanacak. Proje için de daha uygulanabilir bir proje çiziyoruz. Yakın bir zamanda sizinle paylaşacağız.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri