MEHMET KELEŞ İSTİFA ETTİ!

Gündem 2 Ekim 2017 11:14
Videoyu Aç MEHMET KELEŞ İSTİFA ETTİ!
A
a

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş istifa etti.

Düzce Belediyesi'nden yazılı olarak yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Uzun yıllardan beri Düzce’ye ve Düzceli hemşehrilerime en güzel hizmetleri verebilmek için çalıştım. Yaptığım hizmetler ortadadır. Ne yazık ki, biz Düzce’ye ve Düzcelilere hizmet etmek için gece gündüz çalışırken, birileri de beni ve benim üzerimden gönül verdiğim partimi yıpratmak için her türlü yalan, dedikodu ve iftiraları üretmekle meşgul oldular. Şahsım ve yakınlarımla ilgili yürütülen bu çirkin kampanyanın partime ve kutsal davamıza daha fazla zarar vermemesi için, büyük bir heyecan ve istekle yürütmekte olduğum Belediye Başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Bilinmesini isterim ki;  şahsıma, aileme, Düzcemiz’e, partimize ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım. Yine bilinmesini isterim ki, bu günden sonra canımdan aziz bildiğim ve gönülden bağlı olduğum yüce davama ve partime bağlılığım hangi düzeyde olursa olsun, her zamankinden daha üst seviyede artarak devam edecektir. Saygıdeğer dava kardeşlerime, mesai arkadaşlarıma, meclis üyelerimize ve sevgili Düzce halkına sonsuz sevgi ve saygılarımla."

 
1000
icon
esnaf 3 Ekim 2017 20:22

Selamunaleykum arkadaslar.Bu millet belediye baskanini 5 yilligina secmistir.Eger istifa edip ayrilyorsa bir bit yenigi var demektir..Oda yolsuzluk ve hirsizliktirki bunun hesabinuda adalete vermek zorundadir.Kimse kimseyi kandirmasin insanlar keyfi olarak istifa etmezler.

0 2 Cevap Yaz
haci 2 Ekim 2017 13:04

Isin acikcasi Tayyip erdogan git dedimi gideceksin kal dedimi kalacaksin.Demekki Milletin gorevlendirdigi sure onemli degilmis.

0 1 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri