MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ

Gündem 2 Ekim 2017 16:15
Videoyu Aç MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
A
a

Bugün yapılması planlanan Düzce Belediye Meclis Toplantısı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in istifasının ardından Valilik makamının kararı ile ikinci bir emre kadar ertelendi. Keleş’in istifasının meclisteki diğer görev ve sorumluluklarda bir değişikliğine neden olmayacağı öğrenildi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in görevden istifasının yankıları sürüyor. Ulusal medyada geniş yer tutan Keleş’in istifası nedeniyle daha önce bugün gerçekleşeceği duyurulan Olağan Meclis Toplantısı ertelendi.Düzce Valiliği makamınca meclis toplantılarının ikinci bir emre kadar ertelendiği bildirildi.

Mecliste neler görüşülecekti?
Bu akşam saat 19:00’da Düzce Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılması planlanan olağan meclis toplantısında, “Avrupa başarı ödülleri kültür, turizm ve ticaret fuarına katılacak personellerin görevlendirilmesi, Kat karşılığı anlaşma yapılabilmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi, ‘Suyu Takip Edin’ fotoğraf yarışması için aktarma yapılması, Yol harcamalarına ve kanalizasyon giderlerine katılım payı belirlenmesi, 2 adet İmar ve Şehircilik Müdürlüğü talepleri, 11 adet vatandaş talepleri ve 4 adet ertelenenler olmak üzere toplam 15 adet imar planı değişiklik talepleri” görüşülecekti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri