MANDIRALI’YA YAKIN İLGİ GÖSTERDİ

Gündem 13 Temmuz 2017 15:45
Videoyu Aç MANDIRALI’YA YAKIN İLGİ GÖSTERDİ
A
a

15 Temmuz darbe girişiminde tutulan demokrasi nöbetlerinin sembol isimlerinden Düzceli minik Utku Enes Mandıralı, ailesiyle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen "Meydanların Dili Sergisi"nin açılışına özel davetli olarak katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından başlatılan ve bir ay boyunca süren demokrasi nöbetlerinin oyuncak kamyonuna iliştirdiği Türk Bayrağı ile 15 Temmuz’un sembolü haline gelen 5 yaşındaki Düzceli Utku Enes Mandıralı’ya özel ilgi gösterdi.

Utku Enes Mandıralı ve ailesi, AK Parti Genel Merkezi’nde gerekleştirilen "Meydanların Dili Sergisi" ve 15 Temmuz Milli İrade Zaferinin Analizi Kitabı’nın tanıtım toplantısına Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel davetlisi olarak katıldı.

Erdoğan, Eşi Emine Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, sergi ve tanıtım toplantısının düzenlendiği programda Utku Enes Mandıralı tarafından karşılandı.

FETÖ’nün hain darbe girişimin ardından başlatılan demokrasi nöbetlerine oyuncak kamyona bağladığı Türk Bayrağı ile meydanlarda gezen ve Düzce’nin sembolü olan Utku Enes Mandıralı’yı Erdoğan kucağına alarak sevdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan sembol çocuk ve ailesiyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri