FLAŞ HABER saat

MAKAMLARIMIZIN KAPISI SİZE HEP AÇIK

Gündem 23 Haziran 2017 12:24
Videoyu Aç MAKAMLARIMIZIN KAPISI SİZE HEP AÇIK
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Gölyaka Belediyesinin düzenlediği iftarda Düzcelilere seslenerek, “Sizlerin seçtiği milletvekili arkadaşlarımız ve ben sizler için çalışıyoruz. Makamlarımızın kapısı size her zaman açık” dedi. Özlü ayrıca Türkiye’nin zor bir coğrafyada yaşadığını belirterek birlik mesajı verdi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Gölyaka Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Bakan Özlü’ye AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Makamlarımızın kapısı size her zaman açık
İftarın ardından yaptığı konuşmada AK Partinin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek dileğinin Türkiye’yi geleceğe taşımak olduğunu söyleyen Özlü, önlerine konulan bariyerlere rağmen Türkiye’nin büyüyüp kalkınacağını ifade etti.Çok yönlü projeleri hayata geçirdiklerini kaydeden Özlü,Düzce milletvekilleriyle birlikte Düzceliler için çalıştıklarını belirterek şöyle konuştu:
Sizlerin oylarıyla seçilen Düzceli milletvekili arkadaşlarımız ile sizler için savaşıyoruz. Onlar sizlerin sorunlarınızın takipçisi. Bende maksimum katkıyı sunabilmek adına çalışmaya devam ediyorum. Nerede olursak olalım aklımız, kalbimiz sizinle. Makamlarımızın kapısı size her zaman açıktır.”

Çabamız Türkiye’yi büyütmek

Türkiye’nin zor bir coğrafyada yaşadığını dile getiren Özlü, “Biz yeter ki birlikte olalım. Bizim çabamız Türkiye’yi büyütmek” diyerek sözlerini şu şekilde tamamladı:
Tek dileğim huzur ve kardeşliğimiz daim olsun. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Yaşamanın ve geleceğe yürümenin bedeli hep ağır olmuştur. Önemli olan büyük olmak değil büyük olmayı sürdürebilmek. Bu topraklar bize Atalarımızdan anamızın ak sütü gibi helaldir çünkü bu topraklar için hepimiz çok ağır bedeller ödedik. Hepimiz umudun coğrafyası olduk. Nicelerin yarasını sardık. Bu güzel ülkenin her bir metrekaresinde tuğla koyan, harç taşıyan vatandaşlarımızın duası vardır. Bugün de hepimizin bildiği üzere çok bileşenli bir coğrafyada olduğumuzu biliyoruz. Terör örgütleriyle çetin bir mücadelenin içindeyiz. Bunlar terör örgütleri aynı şeytani planların ortasında birleşiyor. Biz yeter ki birlikte olalım. Bizim çabamız Türkiye’yi büyütmek bunu yaparken de bilimi sanayiyi büyümenin merkezine koyuyoruz.” ifadelerinde bulundu.Özlü, Gölyaka Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Bekir Akbulut’tan çalışmalar hakkında bilgi almayı ihmal etmedi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri