MAAŞ ÖDEYEBİLMEK İÇİN KREDİ ÇEKİLECEK

Gündem 20 Mayıs 2020 13:43
Videoyu Aç MAAŞ ÖDEYEBİLMEK İÇİN KREDİ ÇEKİLECEK
A
a

Akçakoca Belediye Meclisi, ödenemeyen personel maaşlarıyla ilgili yaşanan krizi çözmek üzere bugün olağanüstü toplandı. Son dönemde turizme ve Akçakoca’yı güzelleştirmeye odaklanan ve bunun için milyonlarca lira harcaması nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde olan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın başkanlığındaki toplantıda İller Bankası’ndan personel maaşlarını ödemek için kredi çekilmesi kararı alındı.

Akçakoca Belediyesi 2020 yılı 1. Olağanüstü Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Belediye meclis salonunda yapılan oturuma Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz başkanlık etti. Meclis toplantısında bir süredir parça parça ödenebilen personel maaşı sorununu ortadan kaldırmak için finansman kaynağı oluşturmak konusu görüşüldü.
Toplantıda konuşan Başkan Yanmaz, dünya genelinde salgın haline gelen yeni tip koronavirüs (COVİD 19) nedeniyle ekonomik kriz yaşayan yerel yönetimlerin İller Bankası’ndan personel maaşlarını ödemek için kredi çektiğini belirterek, Akçakoca Belediyesi’nin de bu krediye başvurması talebini dile getirdi.
Başkan Yanmaz’ın oylamaya sunduğu madde oybirliği ile kabul edildi.
Öte yandan Ayazlı Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti Akçakoca Belediyesi’ne ait olan arsa üzerine yapımı planlanan sağlık ocağı talebi de komisyona sunuldu ve bu da oybirliği ile kabul edildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri