LİSE ARKADAŞLARINDAN KÜÇÜK’E TAM DESTEK

Gündem 25 Şubat 2019 13:28
Videoyu Aç LİSE ARKADAŞLARINDAN KÜÇÜK’E TAM DESTEK
A
a

Millet İttifakı Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’e bir destek de lise arkadaşlarından geldi. Düzce Ticaret Lisesi’nde yıllarca birlikte eğitim alan ve okulun ilk mezunları olan arkadaşları, İYİ Parti-CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’e tam destek verdiler. Küçük’ün belediye başkan adaylığından duydukları memnuniyeti dile getiren lise arkadaşları, ‘Başarılı olacağından şüphemiz yok, Düzce’ye imzasını atacak’ dediler.

İYİ Parti-CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, lise arkadaşları ile bir araya geldi. Düzce Ticaret Lisesi tarafından düzenlenen ve ilk mezunları buluşturan programda 40-45 yıllık mazisi olan arkadaşlarıyla bir araya gelen Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’ün mutluluğu dikkat çekti. Düzce’de bir otelde gerçekleşen davette, İYİ Parti ve CHP’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’e lise arkadaşlarından tam destek geldi. Uzun yıllar sonra bir araya gelen arkadaşlar, hem eskileri yad eddi hem de özlem giderdi.Aynı sıralarda eğitim gördüğü arkadaşlarının desteğini alan Küçük’ün mutluluğu gözlerden kaçmazken, arkadaşları Küçük’e olan sevgi ve inançlarını Öncü Haber ekibi ile paylaştılar.
 “Güç ve kuvvet verdiler”
Ticaret Lisesi’nin ilk mezunlarını buluşturan etkinlik hakkında duygularını ve düşüncelerini paylaşan Başkan Adayı Ömer Küçük arkadaşlarından güç aldığını belirterek şunları dile getirdi: “Arkadaşlarım beni çok mutlu ettiler. Güç ve kuvvet verdiler. İnşallah bu kuvvet, kudretle Düzce Belediyesi’ne hızlı adımlarla gideriz. Bizim için gerçekten heyecanlı geçen bu günlerde, bize destek olmak için bu etkinliği düzenlediler. Gerçekten beni de çok heyecanlandırdılar. Mutluyum açıkçası.”
 “Bugünkü birliktelik siyasi değil”
Davetin içeriği hakkında da açıklamalarda bulunan Küçük, siyasi bir amaçla toplanmadıklarına dikkat çekerek “Ben kendileri ile sık sık görüşüyorum. Hepsi Düzce’nin insanı ve gerçek anlamda, Düzce’nin yaşayanı, sahibi, Düzce’nin ta kendisi. Dolayısıyla biz sıklıkla konuşuyor, görüşüyoruz. Bugünkü birliktelikte siyasi değil de, daha çok her siyasi görüşün olduğu bir ortamda birlikte olmanın ve mutlu olmanın gereğini yerine getiriyoruz” dedi.
 “Yaklaşık 45 yıllık bir mazimiz var”
Düzenlenen davette konuşan Düzce Ticaret Lisesi ilk mezunlarından Mehmet Aykut şöyle konuştu: “Ömer arkadaşımızla birlikte yaklaşık 45 yıllık bir mazimiz var. Bağımız hiç kopmadı. Hâlen daha arkadaşlarımızla birlikteliğimiz devam ediyor. Bu tür buluşmalarımız devam ediyor. Bu akşam da Ömer arkadaşımızla birlikte olmak istedik. Kendisine başarılar ve muvaffakiyetler diliyoruz.”
 “Eminim kazanacaktır”
Küçük’e olan inancını dile getiren Nursel Çimen ise şunları kaydetti. “Çok sevilen bir arkadaşımız. 40 yılı aşkın süredir birlikteyiz. En ufak bir kırgınlığımız olmadı. Her zaman hoşgörülü ve sevecendir. Uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarım vardı. Ömer, İzmir’e ziyaretime gelmişti. 4 ay önce görüşmüştük. O zaman belediye başkan adayı olacağı belli değildi tabi ki. Başarılar diliyorum Ömer’e, eminim kazanacaktır. Başka birinin kazanacağını düşünmüyorum.”
 “Düzce’ye imzasını atacak”
Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’e destek olmak için geldiklerini dile getiren Oğuz Çimen, şunları söyledi: “Ömer kardeşimize desteğe geldik. O Düzce’nin sorunlarını, geleceğini bilen bir insan. Başarılı olacağına eminim. İnşallah belediye başkanı olacak ve Düzce’nin geleceğine imza atacak, damgasını vuracak.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri