KUŞÇUOĞLU’NDAN KONGRE AÇIKLAMASI

Gündem 29 Aralık 2017 16:02
Videoyu Aç KUŞÇUOĞLU’NDAN KONGRE AÇIKLAMASI
A
a

AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, 31 Aralıkta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak olan İl Kongresinin saatinde yapılan değişikliğe ilişkin yaptığı yazılı basın açıklamasında mitingle ilgili bilgilendirmelerde de bulundu. Kuşçuoğlu, merkeze bağlı tüm köylerden miting aracının kalkacağını ve Anıtpark Meydanı’ndan da saat 10:00 itibariyle miting alanın

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı il kongresi ile ilgili yazılı basın açıklaması yapan Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, daha önce duyurulan kongre saatinin erkene alındığını kaydetti.Kuşçuoğlu, “31 Aralık Pazar Günü saat 13:00’da Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 6. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Bizler için bir bayram günü olan Kongremize Sayın Cumhurbaşkanımızın katılacak olması ise ayrı bir önem taşımaktadır. Tüm Düzce Halkı gibi bizler de Ak Parti Teşkilatları ve mensupları olarak Sayın Cumhurbaşkanımızı heyecanla bekliyor ve kongremize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz”

Erdoğan’ın ve Genel Merkezimizin çizdiği yolda hareket edeceğiz”
31 Aralık Pazar Günü saat 13:00’da yapılacak 6. Olağan İl Kongresi’nin ayrı bir önem taşıdığını ifade eden Kuşçuoğlu, “8 ilçe,2 belde gençlik kollarımız kadın kollarımız ve belediye başkanlarımız ile birlikte parti geleneklerimize bağlı kalarak birlik ve beraberlik içerisinde ak partiye ve onun temsil ettiği değerlere uygun bir şekilde, Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Merkezimizin çizdiği yol çerçevesinde daima olduğu gibi her daim hareket edeceğiz.” Dedi.

Düzce’ye yakışır bir şekilde ağırlayacağız”
AK Parti Düzce teşkilatının şu günlerde tek bir gündemi olduğunu kaydeden Kuşçuoğlu, “O da Sayın Cumhurbaşkanımızı Düzce’ye yakışır bir şekilde karşılayarak, kongremizi gerçekleştirmektir. Diğer söylemler ve faaliyetler bizim dışımızda olup, AK Parti Düzce Teşkilatları olarak dün olduğu gibi bundan sonra da reisimizin, liderimizin arkasında dimdik durmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Miting ile İlgili Bilgiler Verdi
Pazar günü yapılacak olan kongrenin Kalıcı Konutlar Kapalı Spor Salonunda olacağını belirten Kuşçuoğlu mitinge ilişkin şu bilgilendirmelerde bulundu:“Kongre öncesinde saat 13:00’da salonunun önünde Sayın Cumhurbaşkanımız Düzceli hemşerilerimize seslenecektir. Mitinge tüm hemşerilerimizin ulaşımına sağlamak amacı ile anıt park meydanından otobüslerle saat 10:00’dan itibaren miting saatine kadar taşıma yapılacaktır. Merkeze bağlı tüm köylerden miting alanına minibüsler taşıma yapacaktır.Ayrıca tüm ilçe teşkilatlarımızda kendi ilçe ve köylerinden mitinge vatandaşlarımızı ulaştıracaklardır. Tüm araçlar miting sonrasında vatandaşlarımızı tekrar geri bırakacaklardır. Hemşerilerimiz ulaşım anlamında hiç bir sıkıntı yaşamayacaklardır. Miting sonrası da Sayın Cumhurbaşkanımız salona geçecek Düzce 6.olağan kongremize katılacaktır. Cumhurbaşkanımızın salondaki konuşmalarını dev ekranda içeriye giremeyen vatandaşlarımızda izleyecektir. Bizler ve tüm Düzce’miz büyük bir özlemle beklediği liderimizle kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Ben düzce 6.olağan kongremizin Düzce’mize ülkemize milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasından yürümekte olan tüm teşkilatlara teşekkür ediyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri