KÜLTÜR’LÜ ÖĞRENCİLERDEN YILSONU ETKİNLİĞİ

Eğitim 25 Mayıs 2019 18:14
Videoyu Aç KÜLTÜR’LÜ ÖĞRENCİLERDEN YILSONU ETKİNLİĞİ
A
a

Özel Düzce Kültür İlkokulu’nda 3. sınıf öğrencileri için düzenlenen yılsonu etkinliği büyük beğeni topladı. Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, öğrenciler anne-babalarına hünerlerini sergiledi.

Özel Düzce Kültür Koleji’nde yılsonu etkinlikleri başladı. İlk program ilkokulu 3. sınıf öğrencileri için düzenledi.
Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte 3. sınıf öğrencileri; bu kez akademik bilgilerini değil yıl boyunca edindikleri sanatsal ve kültürel hünerlerini sergileme fırsatı buldu. Etkinliğe okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Programın her anında öğrencilerin yer aldığı yılsonu programında, birbirinden güzel tiyatro gösterileri sunuldu. Oyunculuk performanslarıyla tam not olan öğrencilerin müzik dinletisi de büyük alkış aldı.
Etkinlikle ilgili bilgiler veren Özel Düzce Kültür İlkokulu Müdürü Mustafa Sarı 3. sınıflar için dolu dolu bir program hazırlandığını belirterek şöyle konuştu:
“Amacımız; her türlü alanda gelişimlerini sağlamak”
“Bugün burada sadece 3. sınıflarımızın yılsonu etkinliği olacak. Buradaki amacımız, çocuklarımızı sadece akademik olarak değil her türlü alanda, yani sosyal etkinliklerde, sanatta ve kültürel anlamda gelişimlerini sağlamak. Onların yaptıklarını burada velilerimizle paylaşmaktır.
“İyi bir müzik dinletisi sunacaklarını göreceğiz”
Önce çocuklarımızın bir tiyatro gösterisi olacak. Tiyatrodan sonra bir müzik dinletisi olacak. Koro ve çeşitli enstrümanlar çalacaklar. İyi bir müzik dinletisi bize sunacaklarını göreceğiz. Burada da gördüğünüz gibi yıl boyunca yaptıkları resimlerin bir kısmını sergilemek istedik.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri