KUBİLAY: “DÜZCESPOR’U DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Gündem 28 Mart 2021 16:43
Videoyu Aç KUBİLAY: “DÜZCESPOR’U DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
A
a

Düzce Gürcü Kültür Derneği, Düzcespor’a olan desteğini sürdürüyor. Düzce Gürcü Kültür Derneği Başkanı Aydın Kubilay, dernek adına çok sayıda Düzcespor maskesi alarak takıma destek verdi.

Düzce Gürcü Kültür Derneği’nden, Düzcespor’a büyük destek geldi. Daha önce takıma mali kaynak sağlamak için bastırılan Hatıra Biletlerinden çok sayıda alarak Düzcespor’a destek veren Düzce Gürcü Kültür Derneği, bu kez de Düzcespor maskesi alarak desteğini sürdürdü.
“Düzcespor’u desteklemeye devam edeceğiz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Gürcü Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kubilay, dernek olarak Düzcespor’u desteklemeye devam edeceklerini ifade etti. “Düzcespor’u  başarılarından dolayı tebrik etmek istiyorum” diyen Kubilay, “İlimizin takımı, desteklerini esirgeyemeyeceğim tüm halkında bu yönde duyarlı olmasını ve desteklerini devam ettirmelerini bekliyoruz. Bu maske projesiyle de ulaşabilirler güzel bir proje. En azından bunun Düzcespor’ a gittiğini bilmeleri açısından da bugün birkaç cümle kurmak istedim. Başarılarının devamını diliyoruz. İnşallah Düzcespor’ u şampiyonlukta ve daha yukarılarda göreceğiz. Düzcespor’ u ilimizde desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.  

Yahşi: “Düzce Gürcü Kültür Derneği her zaman Düzcespor’un yanında”
Düzcespor CEO’su Ozan Yahşi ise, Düzce Gürcü Kültür Derneği’nin her zaman Düzcespor’un yanında olduğunu kaydederek,  “Bende Düzcespor CEO su olarak Düzce Gürcü Derneği Başkanı olan Aydın Başkana ve tüm üyelere teşekkür ediyorum. Düzcespor’a gösterdikleri gerek bilet kampanyasında gerek maske kampanyasında her türlü etkinlikte yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Diğer dernekleri de bu kampanyalara destek vermeleri için çağrıda bulunuyorum, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri