KREDİLER VE TALEPLER GÖRÜŞÜLDÜ

Gündem 9 Temmuz 2017 10:39
Videoyu Aç KREDİLER VE TALEPLER GÖRÜŞÜLDÜ
A
a

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, ‪Çevre Bakanlığı yetkilileriyle Düzce merkez ve ilçe Belediye Başkanlarını bir araya getirdiği toplantıda Düzce'ye yapılacak projeleri konuştu. Toplantıda belediyelerin Çevre Bakanlığına bağlı olan İller Bankasından kullandıkları krediler ile talepler ele alındı.‬

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yeni bir Düzce zirvesine ev sahipliği yaptı. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü başkanlığında düzenli olarak bakanlıkta bir araya gelen AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve merkez ve ilçe Belediye Başkanları Düzce’deki proje ve çalışmaların son durumunu ele aldı. Düzce il genelinde yapılacak olan yatırımların konuşulduğu toplantıya bu kez Çevre Bakanlığı yetkilileri katıldı.
bakanlık yetkilileri ile belediye başkanlarının yüz yüze görüşerek talep ve sorunları iletmelerine fırsat sağlayan Özlü, devam eden çalışmalarda hangi aşamaya gelindiği hakkında brifing aldı. Belediyelerin yatırımların hayata geçmesi adına en çok başvurduğu Çevre Bakanlığına bağlı olan İller Bankasından alınan kredilerle ilgili başkanlar taleplerini iletti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri