KÖYLÜLER MAĞDUR, YETKİLİLER NEREDE?

Gündem 29 Nisan 2022 12:34
Videoyu Aç KÖYLÜLER MAĞDUR, YETKİLİLER NEREDE?
A
a

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Yenice-Esmahanım bağlantı yolunun son durumunu yerinde kayda aldığı videoyla gündeme taşıyarak yetkilileri göreve davet etti.

Sık sık yaşanan heyelan ve çökmeler yüzünden Düzce’nin yollardan yana en muzdarip ilçesi olan Akçakoca’da onarılmayı bekleyen güzergahların başında Yenice-Esmahanım bağlantı yolu geliyor.
İki köyü birbirine bağlaması nedeniyle her gün yüzlerce aracın geçtiği yolda meydana gelen derin yarıklar hem ulaşımı olumsuz etkiliyor hem de trafik güvenliğini tehlikeye atıyor.
Köylülerin uzun süredir yaşadığı mağduriyeti gündeme taşımak için soluğu çökmenin yaşandığı yolda alan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Düzce İl Özel İdaresi yetkililerini göreve çağırdı.
Abanoz, açıklamasında “Sevgili özel idare, şuanda Yenice Köyü’ndeyiz. Köydeki bu yolda ciddi bir çökme olduğunu görmekteyiz. Biz isterdik ki burada bir güvenlik önlemi alınsın, burada bir çalışma başlatılsın. Nihayetinde burası Esmahanım ile Yenice köylerini birbirine bağlayan yol. Köylüler tarafından kullanılan bir yol. Uzun zamandır buradan geçiyoruz fakat hiçbir iyileştirme yapılmadığını da görüyoruz. Buradan siz sevgili yetkilileri göreve davet ediyoruz. Köylülerimizin bu mağduriyetinin giderilmesini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri