KONGREYE DAMGA VURAN SÖZLER!

Gündem 15 Ekim 2017 17:27
Videoyu Aç KONGREYE DAMGA VURAN SÖZLER!
A
a

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından partideki değişime olan ihtiyacı vurgulamak için dile getirilen "metal yorgunluğu"na artık kongrelerde çok sık vurgu yapılmaya başlandı. AK Parti Düzce Merkez İlçe Kongresi'nde de kürsüye gelen bir çok isim yorgunluk yaşayanlarla yolların ayrılması gerektiği mesajını verdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan, partililere, "Önümüzde çetin yollar var ve yorgun bedenlerle aşılamaz." diye seslendi.

AK Parti Düzce Merkez İlçe Kongresi, Bakan Faruk Özlü'nün yanı sıra genel merkezden önemli bir ismi de ağırladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan, ilçe kongresi için bugün Düzce'ye geldi.

"Düzce'nin birliği teşkilatlarımıza yansımış"
Kürsü konuşmasında söze Düzce'ye dair övgülerle başlayan Karaarslan, şu ifadeleri kullandı: "Düzce'ye gelirken "İnsana ne hatırlatıyor?" diye düşündüm. Düzce güzellikler şehri. Düzce bir tarih şehri, bir medeniyet şehri. O medeniyet katmanının insana yansıdığı bir şehir. Ama Düzce'yi Düzce yapan en önemli şey insanı. Bütün bu renlerin farklıkların en güzelini burada görmek mümkün. Düzce'nin bu birliği nasıl sağladığını görmek lazım. Görüyorumki bu birlik ve beraberlik teşkilatlarımıza yansımış."

Keşir ve Özlü'ye övgüler
Partimizin kuruluşundan beri Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'i tanıdığını ve çalışmalarını takdirle takip ettiğini belirten Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan, Bakan Özlü'ye dönerek, "Sayın bakanım siz de bir şanssınız. Her şey bir fikirle başlar, proje ve uygulamaya dönüşür. Siz o hayali ilk kuranlardansınız. Daha önce sanayi müsteşarlığındayken Türkiye'nin ilk yerli üretimini yaptığınız için teşekkür ediyorum. Bu teşkilatların bu yönüyle umuyorum ülkemizi daha güzel günlere taşırız." dedi.

"Omuzlarımızda sorumluluklarımız çok ağır"
Kongre süreci ile yenilenme yaşandığını ve geleceğe daha güçlü yürüyeceklerini vurgulayan Genel Başkan Yardımcısı Karaarslan, şöyle devam etti: "Biz bugün dünya meselelerine karşı çok güçlü bir aktörüz. Türkiye'nin meselelere nasıl baktığı ve ne çözüm ürettiği ciddi bir mesele. Omuzlarımızda sorumluluklarımız çok ağır. Biz AK Parti olarak partilerden herhangi biri değiliz. AK Parti'nin üyesi olup, bayrağını taşımak, "Siyaset yapıyorum" demekle açıklanacak bir durum değildir. 14 Ağustos 2001 Cumhurbaşkanımızın "Bu partiyi millet kurdu, biz tabelasını asıyoruz." dediği bir partidir ve kurumsallaşmıştır."

"Biz neden artık karar alanız? Çünkü biz artık daha güçlüyüz"
"Biz milletin içinden koptuk, geldik." diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan, şu ifadeleri kullandı: "Bir şey var ki bizi birleştiren Türkiye sevdası. Hangi zorluk çıkarsa çıksın bu bizi omuz omuza birlikteliğe götürdü. Biz çok büyük işler yaptık, tarih bunu yazacak. Ama aslolan bu ekonomik faydaların yanında gönülden gönüle kurulan köprüler. Bütün kazanımlarımız bir yana öyle bi şey elde ettik ki ne yaparsak yapalım elde edemezdik. O elde ettiğimiz şey özgüven. Biz artık neden daha güçlüyüz ve dünya meselelerinde sesimiz daha güçlü çıkıyor, biz neden artık karar alanız? Çünkü biz artık daha güçlüyüz. Bizler siyasetle ilgileniyoruz. Bu güçlü kadroların bir parçasıyız."

"Daha güçlü uyanmak, yorulmamak..."
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan ardından 'metal yorgunluğu'na getirdi.Karaarslan, "Önümüzde çetin yollar var ve yorgun bedenlerle aşılamaz. O yüzden daha güçlü uyanmak, yorulmamak ve daha birikimli çocuklar yetiştirmek durumundayız. Karşımızdakilerle ancak böyle mücadele edebiliriz. Bir teşkilat mensubu olmanın nelerden vazgeçmek durumunda olduğunun neler olduğunu çok iyi bilirim. Biz Türkiye'nin bütün çocukları için AK Parti'de siyaset yapmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

1000
icon
Ali 17 Ekim 2017 07:32

Değiştirin artık Mustafa ATAŞ ve Erol KAYA beyi bakın o zaman parti kurulduğu günden bu yana yorulmadımı o abiler Cahit ve Fevaiyi bela ettiniz Düzcenin başına ,birisi parklardan sorumlu il genel meclisi ,diğeri organize alanlarından sorumlu ankara direktörü yesinler yiyebildikleri kadar nasıl olsa 2019 geliyor

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri