KOMŞULARINA GÜZEL SANATLAR DOKUNUYOR

Gündem 25 Şubat 2019 13:44
Videoyu Aç KOMŞULARINA GÜZEL SANATLAR DOKUNUYOR
A
a

Düzce Güzel Sanatlar Lisesi güzel bir etkinliğe daha imza attı. Komşularına “Güzel Sanatlar Dokunuyor” sosyal sorumluluk projesi kapsamında adına yakışır güzel bir etkinlik yaptı.

Daha önce belirlenen okulunun yanında yaşayan komşulardan yaşlı, yalnız ve her türlü ilgiye ihtiyacı olan aileler belirlendi. Belirlenen bu insanlara  belirli bir takvimde ziyaret edilmek üzere karar alındı.
 
Bu ziyaretin ilki Nebile teyze idi. Her sınıftan birer öğrenci belirlendi. Ziyarete 9 M-Pelin A. Hergüner, 9 R-Yağız Badur,10 M-Elif Coşkun,10 R-Eray Metin,11 M-İrem Çağlayan,11 R – İrem Sena Özen, Burcu Çil, Şule Yılmaz, 12 M-Yasin Can, 12 R-Bedirhan Kılıç adlı öğrencilerle birlikte Okul Müdürü Dursun Ali Yavuzyiğit, rehber öğretmen Zeki Bilgili ve mahalle imamı Eyüp Aslanoğlu katıldı.
 
Belirlenen bu öğrenciler evden ailelerinin hazırladığı çam sakızı çoban armağanı kapsamında getirdikleri hediyeleri Nebile teyze verdiler. Nebile teyze de çay ikram etti. Çay sevisini öğrenciler Nebile teyzeye bırakmadılar, kendileri yaptılar. Çay ile birlikte çok sıcak bir ortamda geçen ziyaretten öğrenciler çok memnun kaldı.
 
Öğrenciler, gençlerde gittikçe azalmış olan komşu ile ilgilenme, ziyaret etme, yardımlaşma, misafirlik gibi güzel değerleri yaparak yaşamış oldular.
 
 Ziyaret Nebile teyze çok duygulandırdı. Kendilerine ziyaret eden öğrencilerle yakından sohbet etti ve tekrar gelmesini istedi. Öğrencilerde tekrar Nebile teyzeye ziyarete geleceğiz sözünü verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri