KIZILAY ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ

Gündem 21 Mart 2019 15:21
Videoyu Aç KIZILAY ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ
A
a

Kızılay Düzce Şubesi, öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirdiği yardımları hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda 4 okulu daha ziyaret eden ve ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli uzatan Kızılay, yüzlerce öğrencinin gülümseme sebebi oldu.

Toplumsal olaylarda ve zor dönemlerde halkın her zaman yanında olan ve elinden tutan Kızılay, örnek projeler sergilemeyi sürdürüyor. Kızılay Düzce Şubesi tarafından yürütülen projeler dâhilinde dar gelirli ve ihtiyaç sahibi öğrenciler unutulmadı.

Daha önce birçok okulu ziyaret eden Kızılay’ın sıradaki durakları Farabi Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Nasırlı İlkokulu ve Çilimli Çok Programlı Lisesi oldu.

Kızılay Düzce Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Mine Met ve Erdem Yamaç tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde, okul yönetimi ile bir araya gelen ve eğitim kurumlarındaki sorunları görüşüldü.

Öğrenciler yardımda bulunmak amacıyla, getirdikleri kolileri de okul yönetimine tespit eden Kızılay Düzce Şubesi, yüzlerce öğrencinin eğitimine destekte bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri