KIZILAY'IN KAMPASINA DUYARSIZ KALMADILAR

Gündem 19 Ekim 2018 11:44
Videoyu Aç KIZILAY'IN KAMPASINA DUYARSIZ KALMADILAR
A
a

Düzce Üniversitesi çalışanları ve öğrencileri, Düzce Kızılay Kan Bağışı Merkezi tarafından “Hedef 25 Projesi” kapsamında düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası”na duyarsız kalmadı.

“Her yapacağımız kan bağışıyla bir hayatı kurtarabiliriz.” bilinciyle hareket eden Düzce Üniversitesi mensupları, Düzce Kızılay Kan Bağışı Merkezi tarafından Konuralp Yerleşkesi’nde kurulan kan verme merkezlerine giderek çok önemli bir sosyal sorumluluğu yerine getiriyor.
Günlük ortalama 70 ünite kan bağışı olduğunu beliren yetkililer, Düzce Üniversitesi öğrencilerinin sergilemiş oldukları duyarlı davranışlarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ayrıca düzenli olarak kan bağışında bulunan Düzce Üniversitesi Öğrencisi Doğan Baysal’a Kızılay yetkilileri tarafından teşekkür belgesi ve bronz madalya takdim edildi.
Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde devam eden “Kan Bağışı Kampanyası” 22- 25 Ekim tarihleri arasında Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi’nde, 25 Ekim’de Hakime Erciyas Yabancı Diller Yüksekokulu’nda, 30 Ekim tarihinde Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu ve 30-31 Ekim tarihleri arasında ise Akçakoca Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilecek.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri