KIZILAY’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR

Gündem 7 Mart 2019 14:09
Videoyu Aç KIZILAY’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
A
a

Kızılay Düzce Şubesi gerek bilgilendirme gerekse yarım çalışmalarına ara vermeden ediyor. Son olarak Kızılay Düzce Şubesi Batı Karadeniz Bölge Afet Yönetim Merkezi ve Bölge Kan Merkezi tarafından okul ziyaretleri yapılarak öğrencilere seminer verildi. Öte yandan bedensel rahatsızlığı bulunan bir vatandaş daha Kızılay sayesinde tekerlekli sandalyeye kavuştu.

Kızılaycılar öğrencilerle buluştu
Kızılay Düzce Şubesi, Batı Karadeniz Bölge Afet Yönetim Merkezi ve Bölge Kan Merkezi tarafından Atatürk Ortaokulu, Farabi Anadolu Lisesi ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencilerine Kızılay tarihi, afetlerden korunma bilinci ve kan hizmetleri hakkında seminerler verildi. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdikleri seminerler ile eğitim faaliyetleri sürerken, Kızılay Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Yamaç da eşlik etti.

Tekerlekli sandalyesine kavuştu
Diğer yandan yardım çalışmaları da hız kesmeden ediyor. Bedensel rahatsızlığı bulunan vatandaşların hayatlarını kimseye bağlı kalmadan idame ettirebilmeleri için gereken araçlardan biri olan tekerlekli sandalye yardımları sürüyor. Kızılay sayesinde bedensel rahatsızlığı nedeniyle başkalarına mahkum yaşayan bir vatandaşımız daha tekerlekli sandalyeye kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm