KİMLER SEÇİLECEK?

Gündem 30 Temmuz 2018 15:21
Videoyu Aç KİMLER SEÇİLECEK?
A
a

Özellikle AK Parti’de yerel seçim çalışmaları erkenden başlarken Düzce’de ki belediye başkanları yerini koruma derdine girmiş durumda. Başkanlar yerini korumaya çalışıyor.

24 Haziran’da Düzce’den 3 milletvekili çıkaramayan ve bakanlık koltuğunu da kaybeden AK Parti’de gündem seçimlerin hemen ardından yerel seçimler olarak belirlendi. İlk olarak AK Parti seçim çalışmalarına başlarken diğer partiler de aday belirleme yarışına girmiş durumda.

Mevcut Başkanlarda koltuk telaşı
Bütün Belediye Başkanları’nı çıkartan AK Parti’de yerel seçimlerde kimin aday gösterileceği merak edilirken Düzce merkez, Akçakoca, Yığılca, Gölyaka, Çilimli, Gümüşova, Cumayeri,Kaynaşlı, Beyköy ve Boğaziçi’ndeki mevcut belediye başkanları şimdiden telaş içine girdi. Başkanlar yeniden seçilmeyi bekliyor ve yeniden seçileceğini umut ediyor.

Gündemde çok sayıda isim dolaşıyor
Yine bütün belediyeleri almak için uğraşan AK Parti’de yaklaşık 20 isim gündemde dolaşıyor. Doktordan mühendise kadar önemli isimlerin aday adayı olması beklenirken AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in aday olup olmayacağı da merak ediliyor. Diğer taraftan aday olmaması halinde adayları belirleyecek isimin de yine Keskin olacağı konuşuluyor.

Diğer partilerde adaylık yarışı
AK Parti’de yerel seçimler için hazırlıklar yoğun şekilde devam ederken diğer partilerde de adaylık yarışı kızışıyor. Diğer partilerde de adaylık için önemli isimler ön plana çıkıyor. Kimlerin aday olarak gösterileceği de merak edilen konular arasında yerini alıyor.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri