KILIÇDAROĞLU’NDAN MESAJ VAR

Gündem 28 Haziran 2017 09:44
Videoyu Aç KILIÇDAROĞLU’NDAN MESAJ VAR
A
a

Adalet Yürüyüşü’nün 14.gününde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Ellerimiz şiddete kalkmayacak. Azimli ve kararlıyız.” dedi. Kılıçdaroğlu önderliğindeki yürüyüşe, Demokrat Parti Genel Başkanı da destek verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğindeki ‘Adalet Yürüyüşü’, 14.gününde Cumhuriyet Mahallesi Bağlantı yolu üzerindeki kamp alanından başladı. Sabah saat 08:10’da başlayan yürüyüşün D-100 Karayolu’ndan devam ederek Gümüşova’ya bağlı Selamlar Köyü’nde bitirilmesi planlanıyor.

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan da Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte sabahın erken saatlerinde yürüyüşe başladı.

Önderliğindeki ‘Adalet Yürüyüşü’ne başlamadan önce bir açıklamada bulunan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam yaşanan kötü hadiseye hiç değinmeden Düzceliler’e teşekkür etti.

Kılıçdaroğlu, “Yine güzel bir gün. Güneşimiz var. Olağanüstü güzel bir doğamız var.  Yürüyüşümüz her geçen gün daha bereketli bir hale daha güzel bir hale geliyor. Zaman zaman sizlerin de tanık olduğu protestolar da oluyor. Ama bizim ellerimiz hiçbir zaman şiddete kalkmadı ve kalkmayacak. Tam tersine her provokasyondan sonra gerek ben gerek arkadaşlarım gerek yürüyüşümüze katılan vatandaşlarımız hep birlikte alkışlıyoruz. Güzel bir örnek olması için… Adalet adalet adalet dedik ve bu bağlamda yürüyüşe devam edeceğiz. İstanbul’a kadar yürüyüşümüze gülerek eğlenerek devam edeceğiz.” diye konuştu.

5 kilometrelik yürüyüşün ardından Küçük Melen Mevkii’nde bulunan bir otelin önünde günün ilk molası verildi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ilk molada yürüyüşe katılarak kendisine destek verdi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri