KILIÇDAROĞLU MAAŞ KRİZİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME YAPACAK

Siyaset 17 Mart 2021 12:44
Videoyu Aç KILIÇDAROĞLU MAAŞ KRİZİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME YAPACAK
A
a

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Akçakoca Belediyesinde yaşanan maaş krizini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu’na iletti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu, yaşanan maaş krizi ile ilgili değerlendirme yapacağını söyledi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz döneminde yaşanan maaş krizi devam ediyor. Yaşanan maaş krizi ile ilgili Ankara’ya giden CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, CHP Grup Toplantısı sonrasında, durumu Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na iletti.
Akçakoca’nın diğer sorunlarının da masaya yatırıldığı görüşmede, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, maaş krizi ile ilgili değerlendirmelerde bulunacağı sözünü verdi.
İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’un ayrıca, ilçe teşkilatının yeni bir binaya taşınması ile ilgili talebini olumlu karşılayan Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcılarına bu yönde talimat verdi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP İlçe Başkanı Abanoz, “CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolu olarak Gazi Mecliste gurup toplantısına katıldık. Toplantı sonrası Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na çalışmalarımızdan ve projelerimizden bahsettik. Görüşmede ayrıca, Akçakoca ilçesinde belediye çalışanlarına maaş ödenmediği, kısmi ödeme yapıldığı, Cumhur İttifakı Ortağı AK Parti’nin ise bu duruma ses çıkartmadığı konusunda Genel Başkanımızı bilgilendirdik. Genel Başkanımız, bu konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunacağını bize söyledi.  Görüşmede ayrıca Genel Başkanımıza sunduğumuz projelerin takibini yapacaklarını dile getirdiler. Kısa zamanda umuyoruz ki Akçakoca’da Cumhuriyet Halk Partisi her zaman olduğu gibi yine farklılığını gösterecek” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri