KESKİN VE CABOĞLU TUTTUĞUNU KOPARIYOR  

Gündem 17 Haziran 2022 12:11
Videoyu Aç   KESKİN VE CABOĞLU TUTTUĞUNU KOPARIYOR  
A
a

Düzce’deki yatırımları için Ankara’da önemli girişimlerde bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile bir araya geldi. Görüşmede, Yığılca yolu, devam eden yatırımlar ve turizm yolları konusunda Düzce’ye ivme kazandıracak istişareler yapıldı.  

Düzce’nin Yığılca yolu başta olmak üzere karayolları sorumluluğundaki projeler için bu kez Ankara’da genel müdürün kapısı çalındı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile birlikte bir dizi üst düzey temaslarda bulunmak üzere başkentin yolunu tuttu. Düzce’deki devam eden, yarım kalan ve başlayacak olan yatırımlar konusunda ilgili bakanlıklarla görüşmelerde bulunan Düzceli iki il başkanı, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu'nu da makamında ziyaret etti.
Düzce’de yatırımların hızlanmasını talep eden AK Partili Keskin ile MHP’li Caboğlu, turizm alanlarının yol ihtiyacı konusunda da Genel Müdür Uraloğlu’ndan destek istedi. Türkiye’de pekçok destinasyon alanının turizme açılmasının karayollarının katkısıyla gerçekleştiğine dikkat çeken il başkanları bu konuda Uraloğlu’ndan yeşil ışık aldı. Ayrıca uzun süredir Yığılcalılar’ın tamamlanmasını beklediği Yığılca-Düzce karayolundaki son durum da ele alındı.
Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, paylaşımında şunları kaydetti:
“MHP Düzce İl Başkanımız İlhami Caboğlu ile beraber Karayolları Genel Müdürümüz Abdulkadir Uraloğlu'nu ziyaret ettik. Şehrimizin ihtiyaçlarını ele aldığımız görüşmede ilimizde devam eden yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk.”
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri