KESKİN'İN YÖNETİMİNİ UYGULUYOR

Gündem 18 Ekim 2017 11:48
Videoyu Aç KESKİN'İN YÖNETİMİNİ UYGULUYOR
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, muhtarlarla ilk toplantısını yaptı. Merkez mahalle muhtarları ile akşam yemeğinde bir araya gelen Başkan Ay'ın AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin'in muhtarların sorunlarına yönelik uyguladığı form yönetimini benimsediği görüldü. Keskin gibi muhtarlara form dağıtan Ay, "Formlarla mahallelerimizin taleplerini tespit etmek istiyoruz." dedi.

İlk toplantı basına kapalı gerçekleşti
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, merkez mahalle muhtarları ile belediye tarafından düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. Göreve gelmesi sonrasında muhtarlarla ilk toplantısını yapan Ay, bu buluşmayı basına kapalı gerçekleştirdi.

Talepler için Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçilecek
Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri'nde akşam yemeği sonrası başlayan toplantıda muhtarlara hitap eden Başkan Ay belediye hizmetlerinin verimliliği açısından muhtarlarla yapılan görüşmelerin önemine dikkat çekerek, “Düzce Belediyesi olarak alt ve üst yapı çalışmalarının en verimli ve en hızlı şekilde yürütülmesi için muhtarlarla iletişim halinde olmaya büyük özen gösteriyoruz. Bugün (dün) de yeni dönemin ilk toplantısını yaptık. Muhtarlarımız için her şeyi daha da kolaylaştırmak adına aldığımız önemli bir kararı açıklamak istiyorum. Değerli çalışma arkadaşlarımız artık mahallelerindeki her türlü ihtiyaçlar, talepler ve eksik yatırımlar için Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzle irtibata geçecek. Tüm taleplerin hızlı bir şekilde değerlendirilmesi ve giderilmesi adına birimlerimiz arasındaki koordinasyon Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzce sağlanacak." dedi.

Keskin'in form yönetimini benimsedi
Başkan Ay'ın konuşmasının devamında daha önceki belediye başkanının başvurmadığı bir yönteme de başvurulacağı anlaşıldı. 2017 yılı başında AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, muhtarların sorunlarını çözmek için form yöntemini başlatmış ve hazırlattığı formları ziyaret ettiği köylerde ve mahallelerde muhtarlara vererek, sorun ve taleplerin yazılmasını istemişti. İşte Keskin'in bu form uygulamasını benimseyen Başkan Ay, dün akşam biraraya geldiği muhtarlara form dağıtarak, "Dağıttığımız formlarla mahallelerimizin taleplerini tespit etmek istiyoruz. İnşallah değerli muhtar arkadaşlarımızla başarılı çalışmalara imza atacağız. Bizi burada yalnız bırakmayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri