KESKİN’DEN ANKARA MÜJDELERİ

Gündem 7 Mayıs 2022 17:02
Videoyu Aç KESKİN’DEN ANKARA MÜJDELERİ
A
a

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’ye eli dolu döndü. Şehre kazandırılan yatırımları kamuoyu ile paylaşan Keskin, Akçakoca Aquapark projesi için kredi talebini gündeme getirdiklerini belirtti. Keskin ayrıca, ilçelerdeki köylerindeki içme suları için 30 milyon, çocuk parkları için ise 10 milyon olmak üzere toplamda 40 milyonluk destek aldıklarını duyurdu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile birlikte Düzce’ye kazandırılacak yatırımlarla ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Bakanlık tarafından yapılacak yatırımlar ve desteklerin görüşüldüğü toplantıda Düzce ve ilçeler başta olmak üzere belediyelerin talepleri Bakan Kurum’a iletildi.
Yapılan görüşmeler neticesinde AK Parti İl Başkanı Keskin, Düzce geneline kazandırılan yatırımları paylaştı. Keskin, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’la yaptığımız verimli toplantı sonrasında özel idare vasıtası ile köylerimizde kullanılmak üzere içme suları için 30 milyon, çocuk oyun parkı ve çevre düzeni için 10 milyon toplamda 40 milyonluk bir destek aldık. Beton asfalt  yapımında kullanılacak 3 milyon bütün çimento hibe ve 250 adet çöp konteyneri kazandırdık. Çilimli TOKİ konutlarında meydana gelen heyelan kapsamında kullanılmak üzere 1 milyon lira destek ve sıfır atık projesi kapsamında Çilimli Belediyemize 600 bin lira tahsis edilmiştir. Cumayeri ilçemizde Millet Bahçeleri projeleri için 500 bin lira, Akçakoca ilçemizdeki içme suyu isale hattı ve malzemeleri için 300 bin lira hibe desteği almış bulunmaktayız. Ayrıca Akçakoca ilçemizde yapılması planlanan Aquapark için kredi talebini gündeme getirdik. Yatırımlar ve destekler konusunda Düzce’mize hizmet kazandırmak için gayret ettiğimiz tüm süreçlerde bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a teşekkür ediyor, aldığımız desteklerin Düzce’mize, ilçelerimize ve köylerimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri