KESKİN: İKTİDARIN GÜCÜNÜ HİSSETTİRECEĞİZ

Gündem 25 Haziran 2022 18:03
Videoyu Aç KESKİN: İKTİDARIN GÜCÜNÜ HİSSETTİRECEĞİZ
A
a

2023 seçimleri öncesinde köy ziyaretlerine hız veren AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetimi, bu kez Cumayeri ilçesine çıkartma yaptı. Cumayeri’ne bağlı köyleri ziyaret eden ve köylerde karşılaştığı sorunları not alan Keskin, “İktidarın gücünü Düzce’mizde, Cumayeri’mizde, bu köylerimizde hissettirmek istiyoruz.” dedi.  

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki partili heyet, Düzce’nin ilçelerini gezmeye devam ediyor. Başkan Keskin ve yönetimi, bu hafta Cumayeri’nin köylerini gezdi. Yapılan ziyaretlerde köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Keskin, köylerdeki sıkıntı ve taleplere kulak verdi.
Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş, Gümüşova ilçe Başkanı Özgür Ören, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Şaban Arsalan, Cumayeri İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Bıçak ile ilçe teşkilatı katıldı.
“Kurban Bayramı’ndan sonra özel idaremiz büyük bir tempoyla çalışacak”
AK Parti İl Başkan Mustafa Keskin, Çeliklere Köyü Camii’nde kılınan cuma namazının ardından yaptığı konuşmasında, “Düzce’mizin en güzel ilçelerinden biri olan Cumayeri’nin Çelikdere Köyü’ndeyiz. Cuma namazını kılmak buraya nasip oldu. Burası tam Sakarya ilinin yanında Cumayeri’nin en tepesinde olan bir köy. İlk olarak muhtarıma teşekkür ediyorum. Burada yaşayan insanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizleri bağırlarına bastılar. İl genel meclis başkanım, ilçe başkanım, ilçe kadın kolları başkanım ve teşkilatımızla beraber, bir çayın, bir muhabbettin zevkine vardık. Burada da inşallah Çelikdere Köyü’nün bu dönemde 3 buçuk kilometre civarında bu yolunu yapacağız. Peşinden bu hizmetler devam edecek. İktidarın gücünü Düzce’mizde, Cumayeri’mizde bu köylerimizde hissettirmek istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Özellikle bu sene su projeleri, yol projeleri, çocuk oyun parkları bunların hepsini yapacağız. Özellikle Kurban Bayramı’ndan sonra özel idaremiz büyük bir tempoyla bu hizmetleri yapacak. Ben hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hayırlara vesile olur. Allah herkese sağlık sıhhat versin. Bundan sonra da Avlayan Köyü’ne gideceğiz. Dokuzdeğirmen Köyü’ne gideceğiz. Birtakım köy ziyaretleri yapacağız. Cumayeri merkezinde belediye başkanımızla bir araya geleceğiz. Onun projelerini de gözden geçirme imkânı bulacağız. AK Parti İl Teşkilatı olarak Cumayeri Belediyesi ve diğer ilçe belediyelerinin bakanlıklardaki projelerini yakinen takip ediyoruz. Dolayısıyla buraya gelmişken hem görme fırsatı olacak ve böylelikle bu ziyareti tamamlamış olacağız. Çelikdere Köyü’nden, başta köy halkına, muhtarımıza, Cumayeri ilçemize çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri