KESKİN: ASUK ‘AK DAVA’NIN NEFERİDİR  

Gündem 6 Haziran 2022 17:43
Videoyu Aç KESKİN: ASUK ‘AK DAVA’NIN NEFERİDİR  
A
a

2023 Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesi partiler sahada yoğun mesai harcıyor. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, seçimlere güçlü şekilde hazırlandıklarını belirterek, çalışkanlığı ile tanınan ve AK Parti’nin sahadaki yüzü iken istifası şaşkınlığa neden olan İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un aktif görevde olsa da olmasa da ‘Ak Dava’nın neferi olduğunu vurguladı.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un istifaları Düzce’de geride kalan haftaya damga vurdu. Her iki istifa ile ilgili AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, ilk açıklamayı, Öncü Haber mikrofonuna yaptı.  
AK Parti’nin sahadaki en aktif ismiydi
AK Parti’nin sahadaki en aktif isimlerinden olan eski İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un istifası hakkında değerlendirmelerde bulunan Keskin, görevden ayrılsa da Asuk’un AK Parti ve Ak Dava için özveriyle çalışacağını vurguladı.
“Nice arkadaşlarımız geldi, görevler değişildi”
Keskin, “AK Parti tarafında bayrak değişimleri, bunlar süregelen işlerdir. Bununla ilgili de Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Keşir’in takdirleriyle bir değişim süreci başlatılmıştır. Gönül hanımın AK Parti’ye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı sizlerin aracılığı ile kendisine teşekkür ediyorum. Ben 21 yıldır bu partinin içindeyim. Nice arkadaşlarımız geldi, görevler değişildi. Değişmeyen bir şey var biz cumhurbaşkanımızın izinde nerede olursak olalım, Ak Dava’nın peşinde koşan neferleriz.” diye konuştu. 
“Cumhurbaşkanımızın kararıyla gerçekleşen bir süreç”
Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla görevden el çektirilen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın Düzce’ye ve Düzce Üniversitesi’ne birçok değer kattığını ifade eden Keskin, “Düzce’mize hayırlı olsun. Rektörle ilgili istifa cumhurbaşkanımızın kararıyla gerçekleşen bir süreç olmuş. Rektör hocamıza yaptığı hizmetlerden dolayı, Düzce’ye kattığı değerlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Allah hayırlısını nasip etsin. Kendisini aradım. Bu duygu ve düşüncelerimi kendisi ile de paylaştım.” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri