KENT PARK’I KIRIP DÖKTÜLER!

Gündem 23 Mayıs 2022 12:14
Videoyu Aç KENT PARK’I KIRIP DÖKTÜLER!
A
a

Düzce Belediyesi tarafından 2010 yılından bu yana Düzceliler’e hizmet veren Kent Park’ta bulunan oturma grupları, tuvalet kapıları ve çocuk oyun gruplarına kendini bilmez kişiler tarafından zarar verildi. Parkta yapılan zarar tespitinin ardından destek hizmetleri müdürlüğü tadilat çalışmalarına başladı.

Düzce kent merkezinde ağaçlar içinde vatandaşların nefes alması için oluşturulan Kent Park’ta tüm park mobilyaları kendini bilmez kişi ya da kişilerce kırılarak kullanılmaz hale getirildi. Parkın içerisinde bulunan tüm park mobilyalarına verilen zararı gören vatandaşların şikayetçi olması üzerine harekete geçen Düzce Belediyesi zararı tespit çalışmalarını tamamladı.
Vatandaşların günün her saati ağaçlar içinde sakin ve ferah bir ortamda vakit geçirdiği Kent Park’ta bulunan kamelyaların ahşap aksamları da kırıldı. Ayrıca çocukların kullandığı oyun grupları da kırılarak kullanılmaz hale getirildi.
Öte yandan kapılarının kırıldığı, çeşme başlıklarının çalındığı ve çöplerin gelişigüzel atıldığı lavabolarda da tadilat çalışmalarına başlandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri