KENDİMİ BASINDAN GÖRÜYORUM

Gündem 25 Temmuz 2017 10:35
Videoyu Aç KENDİMİ BASINDAN GÖRÜYORUM
A
a

Türk Kızılayı Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi ve Kızılay Düzce Şubesi 2.Başkanı Ali Dilber, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle basın mensuplarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Dilber tarafından basın kuruluşlarının çalışanlarına verilen akşam yemeği davetine yerel basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Basın mensuplarıyla sohbet eden Dilber, Düzce gündemine dair gelişmeler hakkında basın çalışanlarından bilgi aldı. Kendini basından gördüğünü ifade eden Dilber, basın mensuplarını tek tek arayıp kutlamak yerine bir araya gelerek bayramlarını tebrik etmek istediğini belirtti.
Türk Kızılayı’nın Düzce’deki faaliyetleri ve hedeflerine ilişkin konuşan Dilber, 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıldönümü nedeniyle tutulan demokrasi nöbetinde Türk Kızılayı’nın özverili bir şekilde alanda yer aldığını ve yüksek sayıda kan bağış aldığını söyledi. Türk Kızılayı’nın Akçakoca ilçesinde sahil kenarındaki kendine ait mülkiyetine bir otel yapılması için yatırımcılarla görüştüklerini söyleyen Dilber, sonuç alabilmek için gayret gösterdiklerini ifade etti.
Sohbet eşliğinde yenilen yemeğin ardından kısa bir açıklama yapan Dilber, basın bayramını kutlamak için bir arada olduklarını dile getirerek “Basın demokrasinin dördüncü kuvvetidir. Kamu denetimini özel bir işlevle yürüten basınla iç içe olmaktan mutluyuz. Basın mensuplarının anlamlı günlerini bir kez daha kutluyorum” şeklinde konuştu.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan da Dilber’e basına verdiği değeri gösterdiği için teşekkür ederek, 24 Temmuz’u kastettiği konuşmasında “bayram değil dayanışma günü olarak görüyorum. Bu günler birlik ve beraberliğin gelişmesine vesile oluyor. Sıkıntılarımızı ya da güzelliklerimizi anlatma vesilesi oluyor. Biz Türk Kızılayı’nın Düzce’deki önemli konumunu sürdürmesi için yanında olacağız. Düzce’nin Türkiye’de tanınmasını sağlıyor. Gazeteciler olarak değerlerimize sahip çıkacağız. Türk Kızılayı’nın Düzce adına başarılarının sürekliliğinin devam etmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri