KELEŞ'LE YÜKLENDİ: SAYIN ÖZLÜ UYKULARIN KAÇACAK!

Gündem 6 Ocak 2020 17:45
Videoyu Aç KELEŞ'LE YÜKLENDİ: SAYIN ÖZLÜ UYKULARIN KAÇACAK!
A
a

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ı karşı karşıya getiren "Düzce için ne yaptın?" polemiğinde nabız yükseliyor. Özlü'nün "Düzce'ye bir kuruş faydan yok" eleştirisi yönelttiği CHP'li Tanal, AK Partili eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in Öncü TV'de yaptığı açıklamalar üzerinden Özlü'ye yüklendi. Keleş'in 'Projelerimin hepsini engelledi' dediği Özlü'ye seslenen Tanal, "Biraz bekle Sayın Dr. Faruk Özlü... Uykuların kaçacak... Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın!" ifadelerini kullandı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal arasındaki söz düellosu kızışıyor. Tanal'ın Yüksek Hızlı Tren Projesi'ne ilgisiz kalmakla itham ederek Başkan Özlü'ye 'Düzce için ne yaptın?' çıkışıyla fitili ateşlenen tartışmada ikinci raund!Belediye Başkanı Özlü'nün "Düzce'ye bir kuruş fayda sağlamamış birini arıyorsan aynaya bak" çıkışına sessiz kalmayan CHP'li Tanal, Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in yerel seçimlerden önce Öncü TV'de konuk olduğu 'Kitabın Ortasından' programının linkini paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:
"Biraz bekle Sayın Dr. Faruk Özlü... Uykuların kaçacak... Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın! Düzce'ye hizmet ettin öyle mi? Kendi partilin, senden önceki Belediye Başkanı Mehmet Keleş bak ne diyor:

Keleş'ten Özlü'ye eleştiri yağmuru
"Sırf bize olan düşmanlığı yâda saygısızlığı, sevgisizliği, şimdi bakalım kendisi belediye başkanı olursa nasıl o projeyi tekrar geri döndürecek. Şuradaki Sanayi Çarşısı Kentsel Dönüşümü'nü o bakan olmadan önce ben Bakanlar Kurulu seviyesine getirmiştim. Kendisi geldi, Bakanlar Kurulu seviyesinde tuttu onu geçirtmedi oradan. Sonrada Küçük Sanayi Sitesi'ndeki dernek başkanlarına affedersin gaz verdi. "Aslında sizin yapmanız lazım bu işi" dedi, hiç alakası yok. Kentsel dönüşüm belediyenin işidir. O projeyi de rafa kaldırttırdı. İstanbul Caddesi projesini iptal ettirtti. Asar deresi projesini iptal ettirtti. Bilim merkezi kent müzesi projesini iptal ettirtti. Sanayi Çarşısı Kentsel Dönüşüm Projesi'ni iptal ettirtti. Kervan alt geçidini iptal ettirtti. Şimdi ne yüzle çıkıp da "Asar Deresi Projesi'ni yapacağım" diyorsun. İhalesi yapılmış, projesi yapılmış her şeyi bitmiş projeleri iptal ettiriyorsun. Bunları ben kötülük olsun diye söylemiyorum, uyarı olsun diye söylüyorum. Yarın sokakta biri çıkıp da yanlış propaganda yaptığımı söylemeye kalkışmasın. Böyle bu tarzla bu anlayışla tökezleyebilirsin. Bak sana güvenilmiş. Sayın Cumhurbaşkanımız demiş, git Düzce Belediye Başkanı ol demiş. Bundan sonra akıllı ol."

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri