KELEŞ AKTİF SİYASETE GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Siyaset 25 Mart 2021 10:58
Videoyu Aç KELEŞ AKTİF SİYASETE GERİ Mİ DÖNÜYOR?
A
a

Düzce Belediyesi eski Başkanı Mehmet Keleş, 7. Olağan AK Parti Büyük Kongresi'ne katıldı. 2017 yılında AK Parti Genel Merkezi'nin isteği üzerine Düzce Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden Keleş'in bu tutumu "Mehmet Keleş AK Parti'de aktif siyasete geri mi dönüyor?" yorumlarına neden oldu.

19 yıldır kesintisiz iktidar olan Adalet ve Kalkınma Partisi'nde bugün 7. Olağan Büyük Kongre heyecanı yaşandı. Yurdun dört bir yanından olduğu Düzce'den de AK Parti kadroları ve partililer kongrenin yapıldığı Ankara Kapalı Spor Salonu'na akın etti.
2004-2009 yılları arasında Düzce Belediye Başkanlığı görevini yürüten, 2014 seçimlerinde yeniden aday gösterilerek belediye başkanlığı ipini göğüsleyen ancak 2017'de AK Parti Genel Merkezi'nin talimatıyla görevinden istifa eden Mehmet Keleş de kongreye katıldı.
AK Parti delegesi olan Keleş, kongre salonundaki fotoğraflarını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Keleş'in kongreye katılarak fotoğraflarını paylaşması "AK Parti'de aktif siyasete geri mi dönüyor?" yorumlarına neden olurken Keleş'in farklı partilerde siyasete atılacağı iddialarına da cevap oldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri