KAYNAŞLI'DA MÜCADELEYE DEVAM!

İlçe Haber 15 Kasım 2018 16:40
Videoyu Aç KAYNAŞLI'DA MÜCADELEYE DEVAM!
A
a

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkezi tarafından ülke genelinde uygulamaya konulan Türkiye Bağımlılıkla Mücadelede Yetişkin Eğitimi Programı kapsamında Kaynaşlı tanıtım programı yapıldı.

 

Kaynaşlı Süperlit İlkokulu'nda gerçekleştirilen programda, okulun rehber öğretmeni Merve İnan sunum yaptı. Kaynaşlı Yeşilay Şube Başkanı İsmail Korkmaz, hazırlanan programın ülke genelinde uygulamaya girdiğini söyledi. Tüm il ve ilçelerde bağımlılık konusunda ileri seviyede çalışma yapılacağını kaydeden Korkmaz, şöyle konuştu:

 

"İlçemizde genel merkezimizin uygulamaya koyduğu Bağımlılıkla Mücadelede Yetişkin Eğitimi programlarının ilkini bugün (dün) gerçekleştirdik. Sayın Merve İnan'ın sunumuyla gerçekleşen programda katılımcılar ilk defa böyle bir eğitim aldıklarını söylediler, bizlerde bu nedenle çok mutlu olduk. Böylece ne kadar isabetli bir iş yaptığımızı fark ettik."

 

Çalışmaların devam edeceğini anlatan Korkmaz, "Bu uygulama kapsamında, ilçemizde, eğitim programlarımız belirlediğimiz takvim çerçevesinde devam edecek. Amacımız halkımızın ve gelecek nesillerimizin bağımlılıktan uzak ve sağlıklı yaşamasını sağlamaktır." diye konuştu. (AA)

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri