KASIM AYINDA GÖREVE BAŞLIYORLAR!

Gündem 18 Ekim 2019 16:11
Videoyu Aç KASIM AYINDA GÖREVE BAŞLIYORLAR!
A
a

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde kadın doğum ve çocuk başta olmak üzere birçok branşta ihtiyaç duyulan uzman atamaları gerçekleşti. AK Parti İl Başkanlığı yeni atanan doktorların kasım ayında göreve başlayacağını duyurdu.

Düzce'de sağlıkta yaşanan sıkıntıların çözülmesi için sürdürülen girişimlerin meyveleri toplanmaya başladı. AK Parti Düzce İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce'ye beklenen doktor atamalarının gerçekleştirildiği bildirildi. Kasım ayında göreve başlayacak doktorların görev yeri ve branşları şu şekilde:

"Düzce Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği bir Uzman Tabip Doktor, Düzce Gümüşova İlçe Devlet Hastanesine Aile Hekimliği Bir Uzman Tabip Doktor, Düzce Atatürk Devlet Hastanesine, bir Çocuk Sağlığı Uzman Tabip ve Hastalıkları, bir Gastroenteroloji Uzman Tabip, bir İç Hastalıkları Uzman Tabip, bir Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Tabip, Bir Kardiyoloji Uzman Tabip, bir Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzman Tabip, bir Radyoloji Uzman Tabip, bir Romatoloji Uzman Tabip, Bir Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Tabip doktorları atanmıştır."

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri