KASAPOĞLU HEDEFLERİNİ AÇIKLADI: KATILIMCI VE ŞEFFAF BELEDİYECİLİK

Gündem 5 Kasım 2018 17:12
Videoyu Aç KASAPOĞLU HEDEFLERİNİ AÇIKLADI:  KATILIMCI VE ŞEFFAF BELEDİYECİLİK
A
a

MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Celal Kasapoğlu, MHP’nin seçimin en iddialı partisi olarak sahada çalışmalarına devam ettiğini belirterek, kendi adaylarının ipi göğüslediği belediyelerde, katılımcı, şeffaf, herkesin kendisini ifade edebildiği ve herkesin temsil edildiği bir belediyecilik anlayışı ortaya koymak istediklerini vurguladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Celal Kasapoğlu, bir yandan vatandaşlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunurken diğer yandan kurumlara ve sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Kasapoğlu, bu kapsamda Öncü Medya Grubu’na da bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyareti sırasında açıklamalarda bulunan Aday Adayı Kasapoğlu, ilk olarak, el değiştirerek Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Öncü Medya’ya yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.

MHP’ye yönelik toplumda olumlu esen bir hava var”

MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Celal Kasapoğlu, söz 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere geldiğinde ise şu değerlendirmelerde bulundu: “Önümüzde bir yerel seçim var. Parti olarak çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. MHP’ye yönelik toplumda olumlu esen bir hava var. Bununla doğru orantılı olarak bizim de parti olarak çıkarmış olduğumuz aday adaylarımız var. Gerek birlikte gerek ayrı ayrı şekilde olsun, şuan sahada faaliyetlerimize başladık ve hızlı şekilde devam ediyoruz. Ben kendi adıma, partiyle yaptığımız ortak çalışmaların haricinde adaylık durumunda ortaya koyacağım çalışmaların hazırlık aşamasındayım.” şeklinde konuştu.

Vatandaş birkaç seçime konu olmuş çalışmaların yapılmasını bekliyor”

24 Haziran seçimlerinde partisinin Düzce’de 1 milletvekili çıkardığını anımsatan Kasapoğlu, “İlk defa farklı bir parti milletvekili çıkarmış oldu. Vatandaş 16 yıldır mevcut sıkıntıların yönetimsel anlamda, işleyiş anlamında giderilmesini istiyor. Düzce’de birkaç seçime konu olmuş çalışmaların yapılmasını bekliyor. Otopark sorunuyla alakalı projeler yapılmasını bekliyor. Vatandaş anlayış bekliyor. Bu görevi yapacak her şahıs bu görevi hakkıyla yapacak kabiliyette. İçimizden bir kişi temsil noktasında sahaya çıkmış bulunacak. Seçim sonuna kadar birlikte beraber hareket etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Aday profili bakımından da avantajlı olduğumuz kanaatindeyim”

“Biz MHP olarak belediyeyi kazanmak istiyoruz.” diyen Kasapoğlu, şöyle devam etti: “MHP’nin yönetim anlayışıyla biz bu işi ortaya koymak istiyoruz. Biz, birbirimizi etik dışı davranışlarla saf dışı bırakma şeklinde değil kim aday olursa olsun aynı şekilde yürüteceğimizi esas alıyoruz. Yerel konularla alakalı ciddi bir memnuniyetsizlik olduğu için MHP seçimin en iddialı partisi olarak şuanda sahada çalışmalarına devam ediyor. Bunların neticesinde ortaya çıkan sonuç MHP’nin lehine diye düşünüyorum. Umarım başarılı olacağız. Bizim aday adaylarımız toplumun farklı platformlarında toplumun farklı temsil noktalarında kendilerini ispatlamış insanlar. Gerçekten nitelikli ve kapasiteli adaylar olduğunu düşünüyorum. Aday adayı değil herkes aday diyorum. İçimizden biri seçilecek. Bu noktada aday profili bakımından da avantajlı olduğumuz kanaatindeyim. Siyaset, toplumdaki sorunlara çözüm üretmek, belli potansiyelleri işleyip proje haline getirme sürecidir. Biz de bunu istiyoruz. Katılımcı, şeffaf, herkesin kendisini ifade edebildiği ortamların oluşturulduğu ve herkesin temsil edildiği bir belediyecilik anlayışı ortaya koymak istiyoruz. Ben kendi adıma konuşursam, şehir plancısı olduğum için kendi mesleğimi icra etmek istiyorum. Tüm bu bahsettiklerimi toplamı olarak biz bu işi samimi şekilde yapıyoruz. Umarım o samimiyeti insanlara anlatabilirsek başarılı olacağız.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri