KASAPOĞLU ARTIK ÖZLÜ'NÜN EKİBİNDE

Gündem 11 Şubat 2019 14:24
Videoyu Aç KASAPOĞLU ARTIK ÖZLÜ'NÜN EKİBİNDE
A
a

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, MHP'den istifa eden Düzce Belediye Başkanı Aday Adayı Celal Kasapoğlu'nun AK Parti'ye katılması ile ilgili söylentilere son noktayı koydu. Kasapoğlu ve ailesi ile görüştüğünü ve görüşmenin olumlu sonuçlandığını belirten Bakan Özlü, "Celal Kasapoğlu ile çalışmayı ben istedim. Celal Kasapoğlu ve ailesi ile görüştük. Annesi Fatma Ayten Hanım aynı zamanda lisede benim kimya hocamdı. Celal, çok değerli bir kardeşimizdir, Düzce için değerli ve geleceği parlak bir isimdir." dedi.

Cumhur İttifakı'nın iki partisi MHP'den AK Parti'ye transfer olan Celal Kasapoğlu'nun partisine katılımıyla ilgili ilk kez Öncü Haber ekibine konuşan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, "İnşallah birlikte çalışacağız." demişti.

 

Bu açıklamanın ardından aday adaylığı döneminde çalışkan ve umut vaad eden bir profil çizen Şehir Planlamacısı Celal Kasapoğlu ve ailesi ile bir araya gelen Özlü, Kasapoğlu'nu ekibine kattığını resmen duyurdu.

 

Aday Özlü'nün basın bürosu tarafından servis edilen bilgi ve fotoğraflarda Özlü'nün Kasapoğlu ailesine misafir olduğu aktarıldı.

 

Bilgilendirmede Özlü'nün şu ifadelerine yer verildi: "Celal Kasapoğlu ve ailesi ile görüştük. Annesi Fatma Ayten Hanım aynı zamanda lisede benim kimya hocamdı. Celal, çok değerli bir kardeşimizdir, Düzce için değerli ve geleceği parlak bir isimdir. Celal Kasapoğlu ile çalışmayı ben istedim. Birlikte Düzce için çok daha başarılı olacağımızı düşündüm. Ardından Celal ile iletişime geçtik, kendisi ile görüştüm. Ailesi ile tanıştım, bir araya geldik, istişarelerde bulunduk. Celal ile çalışma isteğimi dile getirdim, neticede bugüne kadar geldik. Aslında bu süreç çok çabuk gelişti ve karara bağladık. Düzce’de yeni bir sayfa açtığımızı her zaman söylüyorum. Bu yeni süreçte bizimle yol alacak birçok sürpriz isim olacaktır. Düzce için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Düzceliler bize güvensin, bize inansın. Düzce çok güzel olacak."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri